Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Техобслуговування засобів пожежної безпеки

Новини та статті 09/04/2019

Технічне обслуговування засобів пожежної безпеки

Питання забезпечення безпеки та цілісності житла є суттєвим у сучасному світі. Напевно, кожна людина хоч раз у житті вийшовши з дому, замислювалася над питаннями: чи зачинив я двері, чи вимкнули праску, а раптом забув вимкнути духовку?

На сьогоднішній день існує багато пожежних сигналізацій, датчиків, комплексних систем. Встановивши систему пожежної сигналізації будинку, на дачі, на підприємстві або на іншому бажаному Вами об'єкті – Ви будете спокійні, оскільки система здатна не тільки виявити пожежу на ранніх стадіях, а й запобігти її або навіть загасити.

Компанія Фортер пропонує у своєму асортименті:

Пожежна система.

Система складається з технічних датчиків, які реагують зміну показників повітря. Датчики фіксують і надсилають сигнал на головний пристрій - централь, а далі активується автоматична сигналізація.

Пожежно-охоронні системи.

Комбінована система. Робота такої системи аналогічна принципу роботи пожежної сигналізації, але така система включає не лише пожежний датчик, а й охоронний датчик руху або стеження.

В асортименті серед представлених виробників пожежних систем є Україна.

В інтернет-магазині Фортер Ви маєте можливість придбати готовий комплект пожежної системи, до якої входить все необхідне обладнання, інструкція по установці, а наші фахівці проконсультують як провести монтаж самостійно.

датчики пожарной сигнализации

Пожежогасіння за законом

В Україні існує Закон «Про пожежну безпеку». Зміст Закону говорить про те, що прописані в ньому правила встановлюють загальні вимоги щодо пожежної безпеки в установах, підприємствах, організаціях, житлових будинках та на інших об'єктах, і є обов'язковими до виконання центральними та місцевими органами, підприємствами, установами, посадовими особами та громадянами.

Існує значний перелік вимог пожежної безпеки до територій. Головна вимога - споруда, будівля, житловий будинок, підприємство, загалом будь-який об'єкт, на якому встановлена система пожежогасіння повинна мати вільний доступ по території, щоб автомобіль пожежної служби міг без перешкод під'їхати до об'єкта, також вільний доступ повинен бути до місця, де знаходиться первинний набір засобів пожежогасіння, для різних об'єктів він різний. До первинних засобів пожежогасіння відносяться всі види пересувних та переносних вогнегасників, ящики з порошковими складами, вогнестійкі тканини, а також обладнання пожежних кранів.

У Законі «Про пожежну безпеку» також існує правило, що технічне обслуговування та планово-попереджувальний ремонт повинні виконуватися спеціалізованою організацією або спеціально навченими людьми з числа персоналу підприємства.

Чому проведення технічного обслуговування таке важливе?

Мало встановити на об'єкт обладнання пожежної безпеки, слід пам'ятати, як краще продовжити його працездатність. Не варто забувати про профілактичне та гарантійне обслуговування. Технічне обслуговування – це комплекс технічних та організаційних процедур, спрямованих на забезпечення працездатного стану систем, обладнання, шляхом виконання робіт з тестування, ремонту та заміни складових, що забезпечить довговічність та надійність засобів пожежної безпеки.

Що ж таке засоби протипожежного захисту? Технічні засоби, призначені для локалізації, запобігання та ліквідації пожеж. До таких засобів належать системи протидимного захисту, протипожежні перешкоди, системи пожежної сигналізації та пожежогасіння, вогнегасник.

техническое обслуживание

Існує загальний регламент ТО засобів пожежної безпеки:

  • огляд системи з метою виявлення пошкоджень, несправностей
  • перевірка працездатності обладнання та роботи ПЗ, корекція налаштувань системи
  • профілактичне очищення компонентів
  • перевірка та ремонт, заміна несправних компонентів

Захист об'єкта із встановленою пожежною сигналізацією та мінімізація ймовірності збоїв у системі пожежогасіння безпосередньо залежить від працездатності всіх компонентів системи, для чого проводиться технічне обслуговування. Правильна організація та встановлення системи пожежної або пожежно-охоронної сигналізації – запорука Вашого спокою та безпеки Вашого майна.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram