Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Тепловізійні відеокамери: найбільш ефективне рішення для охорони периметра

Новини та статті 09/06/2016

Одне з економічних та ефективних рішень у цій сфері безпеки – системи охоронного телебачення. При цьому обов'язково використовуються тепловізори у цих системах відеоспостереження. Чому таке рішення одне з найкращих – розглянемо далі.

Охорона периметра включає кілька структурних елементів:

  • сам периметр, що охороняється;
  • паркан або інший символ (звісно ж, в очах порушника) закритої території;
  • пристрої контролю (датчики систем периметральної охорони, тепловізійні відеокамери тощо);
  • пристрої відображення та сигналізації порушення периметра (охоронні пульти з моніторами, аудіосвітня сигналізація);
  • служби реагування (охоронці, групи швидкого реагування тощо);
  • служба технічної підтримки або власна, або яка працює за договором.

При досить масштабному периметрі (площі об'єкта) облаштування звичайних систем периметрального контролю досить дороге задоволення. Уявіть, скільки потрібно лише стійок для периметра довжиною всього 4 км? Наприклад, активний інфрачервоний сповіщувач AX-350DH MKIII за вартістю близько 20 тис. грн. працює на відстані до 200 м (див. каталог інтернет-магазину Forter). 4/0,2 км = 2 таких сповіщувача. Вартість обладнання плюс вартість робіт, кабелів та ін. показники легко підрахувати. Зрозуміло, що це високоякісне обладнання призначене для вирішення певних завдань, і їх вирішує.

Однак можна застосувати тепловізійну камеру, наприклад, AXIS Q1931-E13MM 8.3 FPS з кутом огляду 28°, і контролювати кордон фактично без обмеження на відстані. У її можливостях:

  • роздільна здатність 384х288 при швидкості запису 8,3 кадр/сек;
  • вулична установка;
  • програмний детектор руху;
  • визначення перетину заданої лінії тощо.

Тепловизионная камера

Основна конкурентна перевага відеокамер із тепловізором – ефективна робота в будь-яких погодних умовах. При снігу, у завірюху, в дощ, вітер, такі камери знаходять мету навіть якщо вона сховалася за густим листям дерев і т.п.

Їх легко перенаправити на ділянку периметра, що цікавить на даний момент, перенести на інший об'єкт і т.д.

Застосовуються тепловізори у системах відеоспостереження у нафтогазовій промисловості. Причому не лише для боротьби з вандалами та іншими зловмисниками, а й для контролю теплових витоків, небезпечних спалахів поблизу тощо. На магістральних трубопроводах особливо яскраво видно економічний зиск від застосування таких камер.

Відмінний асортимент відеокамер з тепловізорами представлений онлайн-майданчику Фортер. Окрім чудової ціни, правильної гарантії, повного комплекту постачання якісного обладнання Ви отримаєте професійну консультацію.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram