Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Тепловізор: прилад для війни та миру

Новини та статті 30/09/2015

Вирішуючи чергове завдання, перегорнув парочку старих рекламних проспектів такого обладнання, як тепловізори. Брошури були не нові і я вирішив освіжити свої знання з цих приладів.

Що ж такого цікавого знайшов, запитаєте?

По-перше, порадувала вартість. У деяких випадках вона стала дещо нижчою. В інших – за ту саму ціну з'явилася можливість придбати досконаліший, якісніший прилад.

По-друге, порадувало технологічне зростання пристроїв. Наступний, навіть не один, а низку витків удосконалень, отримали перевірені девайси. З'явилися більш досконалі моделі, побудовані на базі абсолютно нових деталей – процесори (більш швидкісні та менші габарити), ЖК-екрани з високою роздільною здатністю і т.п.

 

Тепловизионная камера Флир Тепловизионная камера

Ідея, що лежить в основі роботи, запозичена у холоднокровних хижаків. Як стверджують консультанти онлайн-каталогу Фортер, які займаються формуванням асортименту та продажем даного типу обладнання, купити тепловізор – значить стати власником унікального механізму пошуку жертви – того ж зайця.
 

Сфери застосування тепловізора та функції

Призначення пристрою – виявлення теплих (живих) об'єктів навіть у темний час доби, визначення конфігурації (обрисів). Це згодом сприяє завданню чіткого удару або добутку правильних дій.

  • Сфери застосування тепловізора: у військовій справі (охорона постів, виявлення снайперських гнізд, диверсійно-розвідувальних груп супротивника тощо);

 Военный тепловизор

  • у мисливській справі (виявлення тварин);
  • у будівництві та експлуатації будівель та споруд. Тут тепловізори допомагають виявляти виток тепла в конструкціях будівель, на теплотрасах і т.п.

Сучасний тепловізор – пристрій із багатим набором функцій, режимів роботи, блоками індикаторів. Його властивості – невелика вага та розміри, вологозахищеність, стійкість до динамічних навантажень.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram