Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Tiso (Тісо)

Tiso Українська компанія Tiso (Тісо) є розробником-виробником турнікетів та фурнітури для відкатних воріт, а також займається прямим постачанням аналогічної продукції від світових виробників. На український ринок компанія постачає товари власного виробництва: різнотипні ворота, фурнітуру для воріт, огорожі, козирки, перила з нержавіючої сталі та металу, мобільні стійки, канатні огорожі, автономні системи для платного паркування, стовпчики, арки для паркінгу, платформні візки, будки для постів охорони та самі блок-пости, конструкції з металу, батути. Найбільш популярними на нашому сайті стали турнікети Тисо . Компанія Тисо представляє на території нашої держави продукцію таких провідних компаній, як IBFM, Ombrellificio Veneto, Tensator.

Сфера діяльності Tiso поширюється також на послуги з встановлення секційних воріт, ролетних систем, автоматики для них, шлагбаумів, систем автопаркінгу, вантажної техніки, турнікетів, поліцейських, лежачих СКУД. Компанія веде гнучку цінову політику, пропонуючи вигідні рішення оптових покупців. Крім того, вона відправляє продукцію до інших регіонів України з Києва.
Штат підприємства складається з 50 професіоналів, які безперервно працюють над розвитком компанії та удосконаленням якості продукції та послуг. За 7 років роботи Tiso встигла здобути репутацію надійного партнера та якісного виробника. Розмір виробничих потужностей підприємства складає 300 кв.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram