Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Топ-рейтинг популярних автосигналізацій

Новини та статті 04/02/2016

Безпека власного автомобіля є чи не головним пріоритетом та турботою власника. Тому відразу ж після покупки машини вибір надійної та якісної автомобільної сигналізації, яка захистить від викрадення – наступний крок відповідального покупця.

Яку ж краще вибрати? Щоб краще розібратися в цьому питанні, пропонуємо топ-рейтинг автомобільних сигналізацій, що складається з характеристик та можливостей пристроїв. Відразу варто попередити про його умовність. Адже особистий вибір все одно залежить від бюджету, пристрастей, марки вашого авто та необхідних вам функцій. У цьому рейтингу представлені популярні бренди відомих автосигналізацій.

1. StarLine - одна з найбільших фірм на ринку. Переваги: наявність іммобілайзера (пристрій, який блокує двигун), двосторонній спосіб оповіщення (плюс сирена), шифрування сигналу, функція захисту від перешкод, можливість підключення GPS/GSM, керування смартфоном.

Сигнализация Starline

2. Pandora – відрізняється вбудованим CAN-модулем (дозволяє з'єднувати контролери), що підвищує надійність. Є розширений набір датчиків та захист від кодграберів, тобто пристроїв, які можуть зчитувати кодову інформацію автомобільної сигналізації.

3. Scher-Khan – пристрої цієї фірми привабливі завдяки доступній ціні та водночас надійністю. Переваги: велика дальність дії передавача – до 2000 м. А лінійка MAGICAR 7 має посилений захист коду, який не надходить у відкритий ефір, що суттєво зменшує ризик перехоплення сигналу зловмисниками.

4. Sheriff - має стандартний набір функцій за невисокої ціни, чим і обумовлена популярність бренду. За прийнятну платню ви отримуєте цілком надійний захист. Однак недолік у тому, що спосіб шифрування динамічний. А це підвищує ризик злому за допомогою кодграберів.

Сигнализация Sheriff

5. Magnum – завершує рейтинг. Головна перевага цієї марки – вбудований GPS-модуль, який дозволяє не тільки завжди дізнатися про місцезнаходження вашого авто, але й у будь-який момент заблокувати його.

Обратитесь в интернет-магазин систем безопасности Фортер. Мы предлагаем вам широкий выбор товаров по справедливым ценам. Одно из наших преимуществ заключается в том, что мы проводим дополнительный тест автомобильных сигнализаций, которые приходят к нам от производителя. Благодаря этому мы отвечаем за качество устройств и гарантируем стабильную, надежную работу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram