Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Toshiba (Тошиба)

У 1875 році компанія відкрилася для телеграфного обладнання. Її засновником став Хісашиге Танака, відомий японський винахідник, який дав першу назву своєму підприємству – Tanaka Engineering Works . Танака свого часу прославився винаходом механічних ляльок і годинників, що не потребують закладу, що стало одним із видатних винаходів тієї доби.
Розвиток компанії стрімко набирав темпи і незабаром вона перетворилася на великого виробника електротехнічних товарів. Підлаштовуючись під потреби ринку, згодом окремим видом діяльності Tanaka Engineering Works зробила випуск техніки для простих користувачів. Масове виробництво на холодильники, пилососи та пральні машини корпорацією в Японії припадає на 30-ті роки минулого століття .
Toshiba офіс

У процесі своєї роботи компанія пережила багато перетворень та злиття, внаслідок чого у 1978 році отримала нову назву – Toshiba (Тошиба). Через кілька років вона представила світові перший портативний комп'ютер. На рубежі тисячоліть Toshiba святкувала свій день народження вже як транснаціональна корпорація, один із найбільших лідерів з виробництва електротехніки та електроніки.
Продажі корпорації станом на кінець 2000 року наблизилися до позначки 53 млрд. доларів США. Загальна кількість співробітників Toshiba складає близько 200000 осіб. Журнал Фортуна розмістив корпорацію на 44-му місці у списку найбільших компаній. За межами рідної країни працює близько 100 її дочірніх підприємств і представництв, кількість співробітників яких у загальній сумі сягає 40000. Цифри вражають і свідчать про те, що Toshiba залучена до процесу глобалізації і дотримується найсучасніших умов бізнесу.
Toshiba завод

Зараз Toshiba становлять десять компаній, кожній з яких відведено окремий напрямок бізнесу. Формат DVD, створений фахівцями корпорації, стає все більш популярним серед цінителів звуку та зображення у високій якості. Тенденції розвитку мікроелектроніки змусили компанію приділити належне місце портативним цифровим технологіям та застосування їх у розважальній техніці. Успіхи не змусили на себе чекати: перший у світі плеєр МР3/ААС, а також пристрій перегляду відеодисків з рідкокристалічним екраном належать Toshiba.
Велика увага в корпорації приділяється збереженню екології та охорони навколишнього середовища. У зв'язку з цим було розроблено план зниження впливу виробництва на природу, покликаний знизити викиди вуглекислого газу та перевести виробництво на безфреонові технології.
Ми пропонуємо Вам ознайомитись з асортиментом на жорсткі диски Тошиба . Вони неодмінно знадобляться Вам як додаткові носії інформації для відеореєстратора або іншого пристрою. Придбати твердий диск Тошиба можна за ціною від виробника у нашому інтернет магазині.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram