Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Transcend (Трансенд)

Компанія Transcend Окрім іншого, світова корпорація Трансенд займає низку лідируючих позицій одночасно на кількох глобальних ринках цифрових накопичувачів, промислової продукції та мультимедіа. Завдяки цьому бренду можна без особливих проблем купити флеш-накопичувач , картку пам'яті або жорсткий диск у будь-якій точці світу. Всі ці пристрої добре підійдуть для того, щоб зберігати на них персональні дані. При цьому ціни настільки низькі, що питання того, чи варто купити пам'ять Transcend, не буде ключовим.

Вся справа в тому, що зараз ринок даних пристроїв настільки переповнений, що всі намагаються продавати свої диски недорого, тому за рахунок серйозної конкуренції компаніям доводиться боротися виключно за якість своєї продукції. Одним з основних девайсів бренду є карта Трансенд , яка є незамінним пристроєм як для дизайнерів, так і для фотографів. Таким чином, саме другі найчастіше використовують ці карти пам'яті під час проведення фотосесій. Пов'язано це з тим, що девайси демонструють високу швидкість запису та читання, що дуже важливо під час зйомки фото чи відео.

Крім того, основні товари, які виробляє компанія Transcend, зараз перевищують дві тисячі найменувань. Серед них фігурують флеш-накопичувачі, карти пам'яті та жорсткі диски для персональних комп'ютерів. На даний момент корпорація продовжує розвиватися у сегменті створення високоякісної продукції. Для цих цілей інженерам доводиться використовувати лише останні напрацювання, які беруться у закордонних колег. Таким чином, використовуючи останнє програмне забезпечення, розробникам вдається створювати виключно найякіснішу продукцію, яка справляється абсолютно з кожним поставленим завданням, тим самим не підводячи своїх відданих покупців-фотографів та дизайнерів.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram