Транспортування металошукача: огляд сумок та рюкзаків
Багато уваги в мережі приділяється темі пошуків скарбу. Пропонуються різні огляди моделей металошукачів, розкриваються нюанси їхньої роботи. Але при цьому дещо осторонь залишається питання транспортування обладнання. Адже до цього пункту необхідно підходити не менш відповідально та уважно, ніж до вибору самого приладу. Тому фахівці компанії «Фортер» поспішають розповісти Вам важливу інформацію та допомогти використати металодетектор набагато довше, ніж передбачає гарантійний термін.
Перше, від чого хочеться застерегти, так би мовити, попередити біду, - це від транспортування металошукача у "вільному плаванні" на задньому сидінні і тим більше - в багажнику машини. Якщо Ви шукаєте вірний спосіб зламати дорогоцінний прилад, - Ви на правильному шляху! В результаті на місце копа приїдуть розбиті блок або екран, а пошуки кабелю, що випав, можуть взагалі перетворитися на стомлюючий квест.
Насправді, звичайно ж, жоден хороший господар не захоче таких проблем. І щоб уникнути всіляких неприємностей, радимо використовувати окремі сумки або рюкзаки для металодетекторів.
Часто зі складнощами транспортування металошукача стикаються початківці шукача скарбів. Дехто думає: є машина, значить, довезу. Але насправді все зазвичай виглядає зовсім не так, як видається. Адже не до кожного місця копа можна доїхати «на чотирьох» (сильно густим лісом, наприклад, поколісиш?)
Або інший момент: Ви повертаєтеся до авто. І, як думаєте, буде ваш металодетектор чистим після кількох кілометрів, пройдених по пересіченій місцевості? Відповідь очевидна.
Тому навіть не варто сумніватися і прямо зараз розглянути варіанти сумок для металошукачів. У нашому інтернет-магазині завжди можна підібрати модель, колір, потрібну вартість. Garrett, Stelso, Спартанец – ось лише кілька імен виробників надійних та практичних аксесуарів для перенесення обладнання шукача скарбів.
Сумка видасться зручною для тих, хто не любить, щоб із-за спини «щось стирчало». Зазвичай вони виготовляються із міцних матеріалів, мають спеціально відведені місця для аксесуарів шукача скарбів.
У той же час рюкзак, наприклад, модель Спартанець 25, щільно сидить на плечах, поки Ви копаєте, і забезпечує безпеку всіх елементів металодетектора. Він має безліч зовнішніх та внутрішніх кишень, кріплення для скручування тасьми та півкільця на лямках, за допомогою яких можна легко протягнути шланг від питної системи.
А такий рюкзак як Stelso КС-85 універсальний, т.к. підходить під будь-яку модель металодетектора. Виконаний із водонепроникної тканини. Має два об'ємні відділення, одне з яких призначене для лопати, а інше – для різних приладів.
І, зрештою, модель Garrett Backpack 1651700 – компактний рюкзак для малогабаритних металодетекторів. Зроблений із міцної вологозахисної тканини, оснащений внутрішньою кишенею. При додаванні займає мало місця.
Поради щодо укладання металошукача (у розібраному вигляді):
- Розташовуйте котушку вздовж спини, не на самому дні рюкзака;
- поверніть котушку таким чином, щоб шнур дивився від спини;
- блок приладу не повинен перебувати у контакті з іншими елементами;
- максимально (але в міру) стягніть рюкзак за допомогою утяжек (якщо є), щоб виключити «болтанку».
А тепер – вдалих пошуків!