Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Treasure Products (Трежур Продуктс)

Treasure Products (Трежур Продуктс) – розробник-виробник металошукачів та аксесуарів до них. Головний офіс підприємства розташований на території штату Південна Каліфорнія, поблизу Лос-Анджелеса, США.

Treasure Products була заснована у 1998 році і спочатку її діяльність була спрямована на виробництво високоякісних металодетекторів для промислової сфери та приватних осіб. Виробничі потужності також знаходяться на території Сполучених Штатів. Популярність компанії принесли такі лінійки товарів як: EZ Swing, Vibra-Phone, Vibra-Quatic, Vibra-Tector, Vibra-Probe . В асортименті є металошукачі Treasure Products для пошуку металів як на суші, так і під водою.

Скарб

Металодетектори Трежур Продуктс вірно та надійно допомагають аквалангістам-археологам у підводному пошуку артефактів, монет, коштовностей, які зберігають приморські пляжі. Підводні металошукачі призначені для роботи на глибині до 30 м. Також їх часто використовують і для пошуків скарбів на суші – у підлогах, горищах, стінах будівель. Купити металошукач Treasure Products дуже вигідно, оскільки може саме Ви станете володарем старовинного скарбу, який ховається десь під землею.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram