Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Trinix (Трінікс)


Trinix Торгова марка Trinix (Трінікс) відома у певних колах як постачальник високоякісного обладнання для систем безпеки, а саме це: електромагнітні замки, електрозасувки, радіокомплекти, інфрачервоні бар'єри, кнопки, безконтактні картки, магнітоконтакти, ключі, акумулятори, кабелі, блоки. Такий широкий асортимент продукції дозволив компанії зайняти вигідне місце на ринку та придбати безліч шанувальників.

Серверні стійки Trinix

Електрозамки Trinix представлені моделями: TML-200, TML-300 LED, TML-500 LED, K-200, 300, 500. Ці пристрої широко застосовуються в СКУД , завдяки надійності та довговічності. Вони здатні утримувати до 500 кг, поставляються в комплектах із металевими планками, що дозволяють кріпити їх до дверей. Електрозамки Трінікс стали невід'ємним елементом систем контролю та управління доступом в офісах, службових приміщеннях, де зберігається важлива документальна інформація, готелі та комплекси готелів, ресторанний бізнес, банки, складські приміщення тощо.

Електрозасувки Trinix – незамінний елемент запірних механізмів, що монтується на механічні замки. Ці пристрої керовані за допомогою електроживлення, відкриваючи та закриваючи двері окремо від запірного механізму. Електрозасувки Трінікс виконані із міцної нержавіючої сталі.

Двоканальний радіокомплект TRX-102 RK призначений для дистанційного керування на відстані до 100 метрів.

Елементи живлення Trinix

Інфрачервоні бар'єри Trinix покликані забезпечити охорону периметра великих площ за допомогою спрацьовування на перетин певної кількості променів. Ці прилади спрямовані на зовнішню установку. В асортименті компанії двопроменеві та чотирипроменеві ІЧ-сповіщувачі.

Кнопки Трінікс виконані в алюмінієвих корпусах або з нержавіючої сталі. До уваги покупців представлені пристрої різної форми та розмірів, з позначками на корпусі для простоти використання та отворами для кріплення на поверхню.

У виготовленні безконтактних карток використана мікросхема типу EM-Marine – найпоширеніша на сьогоднішній день. Сфера застосування карт досить широка: автопаркування, атракціони, державні установи, маршрути проходження, облік робочого часу тощо.

Магнітоконтакти Trinix стійкі до зовнішнього впливу, можуть надійно працювати у великому температурному діапазоні, при впливі вологи, хімічно активного середовища, пилу.

Кабель Trinix

В якості ключів до СКУД Trinix пропонує використовувати TouchMemory з часом зчитування 5 мс і унікальним 64-бітним кодом, і Proximity Key , який також використовує мікросхему типу EM-Marine, виконаний з легкого та міцного пластику.

У лінійці сирен компанії представлені звукові сирени, світлозвукові, вуличні, внутрішні, потужністю до 128 db, здатністю працювати автономно.

Блоки живлення Тринікс мають такі види: імпульсні та трансформаторні джерела безперебійного живлення. Серед кабелів сигнальні, силові, мережеві, RG.

Показать полностью
Датчик вібрації TRINIX TRX-VIBRO

Датчик вібрації TRINIX TRX-VIBRO

В наявності
Telegram