Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Тривожна кнопка – надійний захисний елемент будь-якого об'єкта

Новини та статті 12/09/2019

Тривожна кнопка це елемент системи безпеки, який кріпиться в непомітному від сторонніх очей місці, щоб людина могла у разі виникнення небезпеки могла відправити сигнал на пульт охорони або сигналізацію. Найчастіше такі охоронні засоби встановлюють:

  • Банках

  • Магазини та супермаркети

  • Аптеки

  • Заправки

  • Квартирах та приватних будинках

  • Перукарня та салони краси

Сигналізація та тривожна кнопка, у чому різниця?

Часто клієнти до нас звертаються з питанням у чому різниця між сигналізацією та тривожною кнопкою. Тривожна кнопка - це важіль, який встановлюється в недоступному для чужих місці і в разі небезпеки, при натисканні на нього, викликається група швидкого реагування або включається сирена, при цьому норма доїзду 6-10 хвилин, залежно від міста, щоб забезпечити таку швидку реакцію. сигнал на найближчу машину охорони. Система сигналізації це електронний пристрій який складається з керуючого блоку (централі сигналізації), датчиків охорони, сирени та брелоків, може сповіщати власника про небезпеку за допомогою мобільного додатка, через дзвінок або смс. Ми рекомендуємо доповнювати систему сигналізації кнопкою охорони, таким чином можна досягти практично 100% безпеки. Адже сигналізація спрацює тільки якщо всі покинуть приміщення і датчик виявить підозрілу активність, вдень якщо відвідувач банку почне загрожувати касиру, касир може швидко а головне непомітно натиснути на кнопку і викликати групу швидкого реагування.

тревожная кнопка

 

Види охоронних кнопок, за типом передачі бувають:

  • Стаціонарні, встановлюються у прикасовій зоні, біля місця оператора, на пункті охорони, біля прилавка магазину або біля "айкіпера" у ресторані. Дозволяють непомітно натиснути кнопку. Переваги такої установки немає практично помилкових спрацьовувань.

  • Портативні радіокнопки. Можна носити при собі, у разі небезпеки користувачеві не потрібно пробирався до місця встановлення кнопки, але через радіосигнал можуть бути перебої, важливо регулярно проводити заміну елементів живлення.

  • Тривожна кнопка для пенсіонерів, деякі медичні центри надають в оренду тривожні кнопки, які носять на руці у вигляді браслета, для людей похилого віку і людей у яких є проблеми зі здоров'ям.

Специалисты компании Фортер рекомендуют при создании охранной системы сочетать преимущества тревожной кнопки и системы сигнализации, ведь в случае нападения вопрос сохранности не только имущества, но и человеческой жизни идёт на секунды.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram