Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Універсальні металошукачі для пляжного та ґрунтового пошуку

Новини та статті 25/04/2016

Відкриття пляжного сезону знаменується не тільки жаданою поїздкою до моря або прісною водоймою, бронзовою засмагою, а й відкриттям сезону для шукачів скарбів. У нашій країні цей тип хобі тільки стає популярним, а ось у США та Європі цей вид дозвілля вже давно став для деяких громадян сезонним видом заробітку. У пошуку коштовностей незамінним інструментом стане металошукач. За допомогою універсальних металошукачів пляжні мисливці можуть знайти не тільки бляшанки та металобрухт, але й справжні коштовності: сережки, кільця, гроші та безліч інших цінних предметів.

Поиск драгоценных металлов

Сьогодні детектори для пошуку металевих виробів представлені різноманітними моделями з різним функціоналом та на будь-який гаманець. Однак, для вдалого пошуку на пляжному березі інтернет-магазин «Фортер» радить звернути увагу на винаходи, які мають високу резистивність до мінералізації пляжного піску.

 

Підбираємо моделі для новачків та професіоналів

Багатофункціональність металошукача – незаперечна. Але, як підібрати ідеальний пристрій для пляжного та ґрунтового пошуку? Для початку, визначтеся з ціновим діапазоном техніки, що купується. Далі зверніть увагу на такі параметри, як глибина пошуку, наявність функції дискримінації металів та робоча частота. Якщо всі показники визначені – сміливо починайте вибір детектора. До універсальних металошукачів відносять такі моделі:

  • Garrett ACE 250;
  • Bounty Hunter Fast Tracker;
  • Minelab Go-Find 20
  • Fisher Labs F2.

Усі вищевказані моделі знаходяться у ціновому діапазоні до 10000 гривень та підійдуть для шукачів-початківців. Наступні моделі металошукачів для пляжного та ґрунтового пошуку будуть гідно оцінені професійними шукачами скарбів:

  • Garrett AT Pro International Special;
  • XP Metal Detectors Deus 22 RC;
  • Minelab X-Terra 705.

Minelab-X-Terra-705

Не варто перейматися високою вартістю професійних детекторів. Для досвідченого шукача скарбів окупність такого обладнання складе 1 літній сезон, тим паче, що хороший результат пошуків забезпечений.

 

Звертайтесь до професіоналів

Освоїти незвичайне хобі, вгамувати свій азарт і навіть знайти справжній скарб – все це під силу з металошукачем. У компанії «Фортер» обов'язково допоможуть підібрати металодетектор, з яким ви знайдете скарби та, можливо, відчуєте новий інтерес до життя. Звертайтеся до професіоналів та добувайте свій перший капітал.

Металлодетектор Garrett

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram