Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Управління автосигналізацією з телефону: вибираємо gsm-сигналізацію

Новини та статті 23/06/2016

Занепокоєння про збереження власного чи службового автомобіля зазвичай забирає великий обсяг часу та уваги. Це відбувається скрізь – коли ми знаходимося вдома, забігли до магазину, а авто залишилося припаркованим на узбіччі, вдень чи вночі, у місті чи, здавалося б, на безлюдній міжміській трасі. Допомагають ефективно захистити автовласність системи сигналізації.

Розглянемо запропоновані за відмінною ціною двосторонні системи в каталозі інтернет-магазину Фортер, в яких використовується телефон замість сигнальної брелки. Вони звуться - gsm-сигналізації.

Що це таке? Це системи оповіщення автовласника через gsm-канал зв'язку на мобільний телефон або брелок, а також реагування наперед заданим способом (блокування дверей, роботи двигуна, світло-шумові сигнали та ін.). Вони не даремно називаються двосторонніми, оскільки можуть передавати ряд команд.

Управління сигналізацією з телефону дозволяє:

  • вмикати або вимикати сигналізацію;
  • контролювати стан зон авто (двері, капот, кришку багажника, двигун);
  • передавати сигнал тривоги від датчиків та тривожної кнопки на кілька запрограмованих заздалегідь номерів телефонів (служби безпеки, родичам, поліції);
  • прослуховувати салон машини;
  • контролювати відсутність зв'язку з автомобілем. Це саме собою є тривожним сигналом;
  • дистанційно запускати двигун та ін.

При цьому дуже зручно використовувати телефон замість брелка сигналізації - його екран набагато більш інформативний, краще видно сервісні повідомлення, меню вибору команд...


Як вибирати систему? В інтернет-магазині Фортер представлено перевірене обладнання StarLine, ELGATO Communications, BCE, Alligator. Потрібно порівняти кількість функцій, кількість можливих підключень датчиків (розбиття скла, відкриття, зміни обсягу) та виконавчого обладнання (для тимчасового відключення власної охоронної системи авто з метою запуску двигуна, контролера підняття скла та ін.). Пропонований gsm-модуль StarLine M22, наприклад, характеризується:

  • наявністю батареї резервного живлення;
  • невисоким споживанням електроенергії (напруги та струму);
  • сервісами дистанційного прослуховування, запуску двигуна та передпусковим підігрівом;
  • шинами 2CAN та CAN+LIN та ін.

Модуль StarLine M-22

Управління автосигналізацією з телефону – не єдина перевага GSM-охоронних систем. Також можна придбати спеціальний маячок для контролю розташування автомобіля (за допомогою навігаційних систем) StarLine M15 ECO.

GSM-модуль StarLine M15 eco

В цілому, конкурентні переваги gsm-сигналізації, крім багатого набору функцій, – відсутність обмеження щодо дальності використання (Ви можете знаходитися на іншому кінці земної кулі, але знати, що в даний момент відбувається з авто), швидке масштабування (можна швидко встановити додаткові датчики ), простота налаштувань та їх зміна.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram