Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Utool (Ютул)

Компанія UTOOL Історія торгової марки UTOOL (Ютул) бере свій початок ще далекого 1961 року. На той час ця компанія була відома під ім'ям Wilton. Інженери мали досить серйозний досвід роботи в сегменті розробки, виробництва та реалізації інструментів різних типів та обладнання. Тоді бренд був одним із найбільш продаваних на території Сполучених Штатів Америки. Придбати техніку цього виробника хотів абсолютно кожен. Пов'язано це було в першу чергу з тим, що товар, що виробляється, поєднував у собі відмінний показник ціни і якості, тому у покупців не виникало зайвих питань, чому необхідно віддавати перевагу саме цьому бренду, а не шукати будь-якої іншої.

На даний момент ця торгова марка є однією з найбільш значущих. Вона входить до складу корпорації WMH Tool Group. Що ж до самої цієї корпорації, то вона є частиною швейцарського холдингу WMH Walter Meier Holding AG. Основні товари, які виготовляє компанія Ютул, виглядають наступним чином: ручний асортимент, кондиціонерна техніка, опалювальні прилади, металообробне та деревообробне обладнання тощо.

Загалом зараз у складі цього холдингу перебуває майже дві тисячі співробітників. Всі вони розкидані по всьому світу. За рік корпорації вдається виробляти продукцію, яка коштує 500 мільйонів євро. Якщо ж говорити про минуле, то 1972 року компанія мала лише 43 особи. Домогтися значного зростання холдингу вдалося після того, як він перебрався на швейцарський ринок, що, власне, і дозволило потрапити акціям на біржу. Це позитивно позначилося на становищі компанії над ринком, після чого почалося серйозне зростання і модернізація виробничих потужностей. Завдяки цьому інженери почали використовувати тільки останні установки і розробки, спираючись на створення виключно якісної продукції.

Одним із ключових пристроїв торгової марки є бензогенератор Utool , який купують набагато частіше, ніж будь-яку іншу продукцію. Пов'язано це з тим, що корпорація продає цю техніку відносно недорого, що, звісно, впливає ставлення покупців до продукції. Таким чином, їм надають можливість купувати не лише якісне обладнання, а й витрачати мінімальну кількість коштів.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram