Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Valberg (Валберг)

Компанія Valberg Підприємства компанії Valberg організовані так, що вдається займатися випуском досить великої кількості продукції, забезпечуючи тим самим підвищений попит у даному сегменті ринку. Зокрема, сейф Valberg – це один із лідерів серед товарів на даному ринку, який з кожним роком стає дедалі популярнішим.

Виробництво обладнання Valberg

Компанія «Промет» була заснована у 1991 році. Перший завод, який зайнявся виробництвом металевих меблів та сейфів, з'явився у 2000 році. Ще через рік компанії вдається отримати сертифікацію, а 2008 року починається виробництво сейфів під торговою маркою Valberg (Валберг). Виробничі потужності були розташовані у Європі. Саме завдяки зусиллям цієї компанії можна було купити сейфи гарної якості за досить невелику грошову суму, що позитивно позначилося на продажах.

Заводи даної компанії обладнані виключно найсучаснішими верстатами, роботизованими пристроями. Ці технології добре підходять для того, щоб створювати високоякісну продукцію. В результаті пристрої випускаються якісними - наприклад, вогнестійкий сейф Valberg витримує великі температури.

Таким чином, інженери на заводах використовують найпередовіші технології, у тому числі і лазерне різання. Виробник дає гарантію на свою продукцію, тим самим забезпечуючи додаткову безпеку речам, які зберігатимуться в сейфі та не повинні опинитися у чужих руках.

Valberg – лідер сучасного ринку сейфів

На даний момент товари компанії Valberg використовуються в різних сферах діяльності. У тому числі сейф можна встановити вдома, що можна було зберегти важливі документи чи цінні речі від можливих спроб злодійства.

Незважаючи на те, що компанія займається випуском виключно якісної продукції, ціни на неї залишаються прийнятними для величезної кількості покупців. Основні товари, які виробляє Валберг, мають неймовірний попит у всьому світі. Сейфи встигли зарекомендувати себе як надійну продукцію, тому при виборі товару в цьому сегменті цим пристроям просто немає рівних. Ви можете придбати сейф Valberg з високою злостійкістю за доступною вартістю в нашому інтернет-магазині.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram