Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Варіанти запобігання крадіжці

Новини та статті 18/02/2020

Будь-який власник нерухомості рано чи пізно замислюється про варіанти попередження крадіжки, на жаль про встановлення сигналізації або відеоспостереження згадують тоді, коли непоправне вже сталося.

Статистика квартирних крадіжок лякає, лише минулого року було скоєно близько 20 тисяч квартирних крадіжок, це лише ті випадки, коли постраждалі зверталися до поліції. При цьому, за перші три місяці поточного року, було скоєно вже 8 тисяч таких злочинів, при цьому кажуть експерти кількість крадіжок лише зростатиме.

"Це пов'язано з тим, що звільнилася велика кількість ув'язнених, яких садили в 90-х роках. А наші громадяни стали недбало ставитися до збереження свого майна" - так вважає експерт з безпеки однієї зі столичних охоронних фірм.

Є кілька правил, які без істотних матеріальних витрат допоможуть зберегти ваше майно у безпеці.

Насамперед "під прицілом" новобудови, адже там найчастіше живуть молоді сім'ї, а значить можна поживитися ноутбуками, фототехнікою, планшетами та телефонами, що найпростіше потім збути в найближчому ломбарді.

  1. Виявити розважливість, не запрошуйте в гості малознайомих людей, не хвалитися високими заробітками або дорогими покупками.

  2. Не викладати у соціальні мережі фотографії нових придбань, не викладати фотографії з відпустки.

  3. Дружити з сусідами, попросити щоб вони доглядали за квартирою, діставали з поштової скриньки листи та квитанції. У разі вашої відсутності перевіряли ваші двері та замок на "злодійські мітки", це може бути зубочистка яка стирчить зі свердловини замку, папірець за дверима тощо. Таким чином зловмисники перевіряють справді вдома нікого немає.

  4. Якщо немає можливості встановити цю систему безпеки, зробіть хоча б видимість. Наклейте наклейку "Об'єкт під охороною" на двері або встановіть муляж відеокамери . Це не забезпечить серйозного захисту, але є шанс відлякати невдалих злодюжок.

  5. Встановіть домофон на двері під'їзду і стежте щоб двері були постійно зачинені, це коштує недорого, але від сторонніх в будинку захистить краще ніж кодовий замок. Адже на механічному кодовому замку з часом витираються саме ті кнопки, які натискають найчастіше і це виходить не захист, а формена фікція.

Також інтернет-магазин "Фортер" пропонує широкий вибір технічних засобів захисту, які допоможуть не стати жертвою злочинів.

Насамперед, ми пропонуємо нашим клієнтам обладнати житло охоронною сигналізацією . Ми пропонуємо широкий вибір систем охорони від провідних світових виробників. Охоронна сигналізація буває: автономна, gsm-сигналізація та пультова. Автономна сигналізація це найпростіша система, яка складається з охоронного датчика та сирени, яка повідомляє про непроханих гостей. GSM сигналізація це система захисту, яка при проникненні в житло відправить СМС або здійснить дзвінок на телефон власника, функціонал такої системи можна розширити за допомогою різноманітних датчиків, керування здійснюється за допомогою пульта або мобільного додатка. При необхідності можна укласти договір з охоронною фірмою для забезпечення пультової охорони. Охоронні фірми мають специфічні вимоги до обладнання, тому перед придбанням ми радимо проконсультуватися з менеджером. Пультовий захист є найнадійнішим, але й при цьому має такий недолік як щомісячна абонентська плата.

попередження крадіжки

Також досить ефективним засобом захисту є встановлення системи відеоспостереження . Ми рекомендуємо встановлювати відеокамеру в місцях найбільш вразливих для загроз, на сходовій клітці, перед вхідними дверима, також не зайвим буде направити відеокамеру на те місце, де ви зазвичай паркуєте свій автомобіль.

Відмінне вкладення у безпеку житла, це встановлення домофону. За допомогою домофону ви зможете не тільки відривати зачиняти двері, при цьому в деталях розглянути відвідувача, але й переглядати людей, які дзвонили в домофон за вашої відсутності.

Інтернет магазин Фортер рекомендує, не чекайте поки Вас пограбують, подбайте про безпеку вже сьогодні. Адже за статистикою лише 60% квартирних крадіжок розкривається. Адже попередити неприємність набагато легше, ніж потім розхльобувати наслідки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram