Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибір доводчиків дверей

Новини та статті 17/08/2015

В офісі раніше була проблема дверей, що ляскають. Це дратувало та дуже заважало продуктивній роботі. Тому було ухвалено рішення про встановлення дверних доводчиків. Цей пристрій дозволяє автоматично зачиняти двері без шумних ударів. Також цей пристрій продовжує «життя» петлям і фурнітурі.

Щоб не зробити помилку у виборі, обов'язково врахуйте вагу та ширину дверей. Зусилля закриття ділиться на сім типів за нормативами EN 1154: від EN1 для вузьких та легких полотен до EN7 для важких та широких.


Функціонал доводчиків дверей

Прості і, відповідно, дешеві моделі не мають якихось додаткових функцій. Але, звичайно, великим попитом користуються доводчики більшої функціональності:

  • Корисною функцією є гальмо відкриття, яке обмежує максимальну швидкість відкриття та забезпечує плавний хід дверей навіть за сильного вітру;

  • Фіксація відкритого положення дозволяє утримувати відчинені двері під деяким кутом перед закриттям;

  • Затримка закривання забезпечить утримування дверей у відкритому стані на час до 30 секунд. Після цього відбувається закриття дверей у звичайному режимі. Ця функція дуже важлива, скажімо, на великих складах.

 

Конструктивні особливості

Також існує різниця між трьома конструкціями тяги:

  • Пристрої з колінною тягою можуть працювати довго, але естетично вони виглядають набагато гірше. Та й від ушкоджень теж недостатньо захищені;

  • Пристрої зі ковзним каналом виглядають краще та збережені від вандалів;

  • Зручними та непомітними є підлогові доводчики. Їх монтують у підлогу. Дані пристрої можна використовувати для різних дверей.

Безперечно, при виборі дуже важливо врахувати те місце, де його буде встановлено. Якщо буде хороше робоче середовище, то не потрібна буде термозаслінка, яка забезпечить гарне та тривале функціонування без будь-яких налаштувань при різких перепадах температури. Тільки спеціальні та якісні доводчики потрібно монтувати на протипожежні двері. Вони володіють деякими необхідними електрогідравлічними, або електромагнітними елементами.

Купуючи доводчик, як і будь-який інший пристрій, Ви розраховуєте на їхню надійність і хорошу тривалу службу. Так ось, ресурс роботи цього апарату вимірюється його мінімальною кількістю закрить-відкриттів, яку він повинен зробити без проблем. Відповідно до стандарту, дверні доводчики мають щонайменше зробити 500 тисяч циклів. Також великим плюсом буде, якщо пристрій має клапан-запобіжник. Це захистить пристрій від неправильного використання.

Перед тим як купити доводчик дверей, Ви також звертаєте увагу на його естетичні характеристики - дизайн, колір, розміри. Найбільш популярними кольоровими рішеннями для них є білі, бронзові або під срібло. Ціни на цей пристрій коливаються у середньому діапазоні. Звичайно ж, ціна залежить від його потужності, функцій, розкиду сили, тому слід орієнтувати дані показники.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram