Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибір пожежної сигналізації

Новини та статті 23/04/2019

Як вибрати пожежну сигналізацію?

Щоб питання вимкненої праски більше не турбувало Вас, у цій статті ми розберемо що таке пожежна та охоронно-пожежна сигналізація та як краще та правильно вибрати сигналізацію для забезпечення безпеки на бажаному Вами об'єкті.

Встановлена система пожежної сигналізації буде запорукою Вашого спокою. Чому? Система здатна не тільки виявити спалах на ранніх стадіях та повідомити про нього, а також такі системи здатні запобігти або навіть загасити його.

В інтернет-магазині Фортер представлені:

пожежний тип та пожежно-охоронний тип систем пожежної сигналізації. Робота таких систем однакова: технічні датчики, що реагують на зміну показників, що фіксують та відсилають сигнали на централь, після чого активується автоматична сигналізація. Різниця між такими системами в наповненні: у комбінованій пожежно-охоронній системі крім пожежного датчика (датчик диму або тепловий датчик) є ще охоронні датчики – стеження та/або руху.

На що варто звернути увагу та врахувати при виборі системи пожежної безпеки

За законодавством будь-яке приміщення, будівля, споруда повинні відповідати правилам пожежної безпеки. Отже, якщо Ви зараз перебуваєте на етапі проектування – варто обов'язково взяти до уваги цей момент. Якщо ж у Вас готовий тип майна – житлове приміщення чи приміщення для бізнесу – бездротовий тип систем сигналізації для Вас є найкращим вибором, оскільки встановлення таких систем не потребує додаткових післямонтажних робіт.

Безпека Вашого майна – правильність вибору пожежної системи сигналізації – для чого варто уважно оцінити всі нюанси: розмір об'єкта, параметри, площа, висота стель, тип стель та стін, кількість зон контролю. Розуміння таких нюансів полегшить вибір обладнання та наповнення пожежних систем, оскільки різні системи мають різну інформаційну ємність.

Найчастіше система пожежної сигналізації складається з датчиків, приймально-контрольного приладу – пристрій, який надходить інформація, системи оповіщення та систем безперебійного живлення.

датчики пожарной сигнализации

Залежно від площі та призначення об'єкта, на якому Ви хочете встановлювати пожежну сигналізацію, необхідно звертати увагу на тип системи. За типами сигналізації поділяються на неадресні, адресні та адресно-аналогові. Для таких об'єктів як заміський будинок, дача, квартира відмінно підходять прості системи неадресного типу, для великих об'єктів необхідно використовувати - адресний або адресно-аналоговий тип сигналізації. Неадресні, або іншими словами порогові сповіщувачі реагують на сигнал у шлейфі, що передається сповіщувачем на ПКП, причому достовірно не відомо який саме пристрій послав сигнал, оскільки до одного шлейфу можна приєднати кілька пожежних сповіщувачів. Адресні типи сповіщувачів більш сучасні, такий тип постійно здійснює двосторонній зв'язок із датчиками. Такий принцип дає можливість точно визначити, який датчик подав сигнал, розпізнати характер сигналу - задимлення, пожежа або інші зміни показників повітря.

Попередньо, задавшись питанням встановлення пожежної сигналізації на об'єкті необхідно все ж вивчити норми пожежної безпеки, з такими знаннями Ви легко підберете необхідний тип пожежної сигналізації, тим самим убезпечивши своє майно та свою нервову систему, оскільки будете впевнені, що можлива пожежа буде виявлена максимально короткий термін і будуть застосовані заходи щодо його запобігання або гасіння.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram