Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибір сигналізації у квартиру

Новини та статті 02/05/2019

Правила вибору сигналізації у квартиру

Наше житло – наша фортеця, слово «дім» у багатьох людей викликає теплі почуття та асоціюється із затишком та безпекою. У сучасних реаліях сигналізація у квартирі – не розкіш, а цілком виправдані необхідні запобіжні заходи. Охоронний ринок представляє широкий вибір пристроїв, комплектів обладнання, які можна монтувати самим. У цій статті ми розберемо як краще вчинити і що варто спиратися при виборі сигналізації в квартиру.

Основні моменти при виборі сигналізації у квартиру

Перше правило. Розташування квартири та визначення для чого встановлюється сигналізація.

Від того, як розташована квартира в житловому комплексі – перший або останній поверх, наявність балконів, козирків, ґрат на вікнах, тип стін та стель, є можливість чітко визначити комплектність системи сигналізації, а також мету встановлення сигналізації. Чи буде встановлений лише один основний детектор – датчик відкриття дверей, що дасть сигнал про проникнення в житлове приміщення, чи додатково будуть встановлені датчики руху, датчики відкриття вікон. Також якщо стоїть мета убезпечити своє житло від пожежі – варто встановлювати такий вид сигналізації, як охоронно-пожежний, де, крім основних охоронних датчиків, встановлюються пожежні датчики. Якщо в будинку є домашні вихованці, необхідно скористатися спеціальними датчиками, які не реагують на рухи та переміщення тварин.

Друге правило. Визначити міру відповідальності.

Вибираючи охоронну сигналізацію в квартиру, варто визначити який тип захисту Ви бажаєте забезпечити своєму майну. Існує два типи:

  • автономний – оповіщення про небезпеку надходить безпосередньо власнику квартири на мобільний телефон, а далі він самостійно приймає рішення про подальші дії, відповідно, і вся відповідальність лежить на ньому;
  • пультовий – сигнал надходить на пульт охорони, що під наглядом спеціальних підрозділів приватних фірм чи спеціальних державних структур, після того, як сигнал надійшов на пульт охорони, на об'єкт виїжджає група фахівців.

У разі пультової охорони власнику квартири варто зробити правильний вибір щодо довіри свого майна. При виборі охоронних агентств варто звернути увагу на спектр послуг, цінову політику, кількість груп швидкого реагування, досвід роботи в даній сфері.

Третє правило. Вибір способу встановлення системи безпеки.

На ринку охоронних систем представлено як провідне, так і бездротове обладнання. Природно, якщо Ви знаходитесь на етапі ремонту, чому б не скористатися встановленням проводового обладнання. Головна перевага провідної системи – найкращий чіткий сигнал без впливу неї радіоперешкод, але установка такої системи займає багато часу, оскільки є необхідність розподілу безліч кабелів по приміщенню. У порівнянні з проводовою системою бездротова більш автономна, проста в установці і в разі потреби є можливість переміщувати датчики. Відповідно ціна такої системи набагато вища за провідну.

сигнализация в квартире

Також при виборі сигналізації в квартиру важливо враховувати питання, як відбуватиметься процес постановки та зняття квартири під охорону. Ця процедура можлива за допомогою введення пін-коду на спеціальній виносній панелі, за допомогою ключа або радіобрелока.

Правильно підібрана, за основними критеріями, охоронна система сигналізації – запорука швидкого реагування на проникнення у Ваше житлове приміщення та оперативне прийняття рішень щодо подальших дій. Інтернет-магазин Фортер представляє широкий вибір обладнання охоронних сигналізацій для квартир, будинків, дач, підприємств, а наші фахівці завжди із задоволенням проконсультують та допоможуть підібрати оптимальне обладнання для забезпечення Вашої безпеки та безпеки Вашого майна.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram