Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо аналогову камеру

Думки експертів 09/12/2014

Рис.1 Аналоговая видеокамера Covi Security FPZ-600C

Сучасні аналогові відеокамери можуть порадувати хорошими технічними характеристиками, що, у свою чергу, забезпечує їх надійність і безвідмовність. Спробуємо з них виділити найважливіші для покупця:

Перше - роздільна здатність відеокамери, яка вимірюється в Твл. (Телевізійні лінії), можна умовно поділити на: висока - вище 540Твл, середня - 480-540 Твл і низька роздільна здатність до 480Твл.

Друге - світлочутливість, яка вимірюється в Лк (люкс) і має два режими: 1,5 Лк та 0,001 Лк. 1,5 Лк - низька чутливість камери. Обладнання, що працює в такому режимі, підійде для зйомки при денному світлі або добре освітленому приміщенні. 0,001 Лк - висока чутливість камери. Пристрій з такими характеристиками здатний давати якісну картинку, навіть у нічний час.

Третє – характеристики об'єктиву. Кут огляду відіграє важливу роль, від нього залежатиме якість зображення. Є два кути огляду F2.8 дорівнює 90 градусів, і F16 буде приблизно 5 градусів. Існує також варіофокальний та надширококутний об'єктив. Наприклад, варіофокальний може змінювати фокусну відстань і дозволяє вибирати кут огляду під конкретні цілі.

Wavetech TX-2255C аналоговая видеокамера

Рис.2 Аналогова відеокамера Wavetech TX-2255C

Висновок фахівця: потрібно завжди пам'ятати, що більшість виробників можуть спеціально завищувати показники свого продукту, щоб збільшити попит. Так, дві камери з абсолютно однаковими характеристиками можуть виводити зовсім різне зображення.

Не варто купувати обладнання, виходячи з його характеристик (як правило, із завищеною ціною), краще підібрати пристрій, який зможе максимально точно реалізувати поставлені завдання. У деяких випадках встановлювати дорогі моделі не доцільно, тому краще звернеться до кваліфікованого майстра, який допоможе вибрати хороше обладнання і при цьому максимально скоротить фінансові витрати.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram