Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо автоматичний шлагбаум для паркування: поради експерта

Новини та статті 17/04/2016

Використання обладнання, винесеного у назву цієї статті, стало повсюдною та комфортною необхідністю. Організація парковок, пропускних пунктів та об'єктів, що потребують обмеження пропускної спроможності автомобілів – ось малий перелік, де потрібна установка шлагбаумів для паркування. Проводячи паралель від перших моделей паркувальних шлагбаумів і порівнюючи з новими екземплярами, можна сміливо заявити про незмінний принцип роботи, істотну зміну у зовнішньому вигляді та зручність експлуатації. Принцип роботи всіх сучасних автоматичних шлагбаумів ґрунтується на електромеханіці або гідравліці. Даний механізм, незважаючи на виробничі відмінності, має схожу будову: основа, або «тумба», пружинний механізм, двигун з вбудованою платою управління і стріла. Коли постає питання про вибір шлагбауму для парковок – експерти «Фортер» завжди допоможуть!

 

Особливості вибору та встановлення

Перед покупкою варто взяти до уваги такі поради:

  • Ширина пропускного пункту чи проїжджої частини. Цей параметр необхідний визначення довжини стріли.
  • Якщо пропускний пункт має на увазі наявність пішохідного переходу - вибирайте модель зі стрілою меншою, ніж ширина проїжджої частини.
  • Для активного транспортного потоку слід припинити вибір на шлагбаумах для паркування, які розраховані на великі навантаження. приклад: автоматичний комплект BFT MOOVI 30S.
  • Основними параметрами вибору для будь-якої моделі є швидкість роботи стріли. Виходячи з цих показників можна підібрати пристрій як для великої зони для паркування, так і для невеликої приватної стоянки.

Скорость работы стрелы шлагбаума

  • При виборі гідравлічної моделі варто враховувати умови роботи механізму, зокрема погодні явища. У реаліях наших холодних зим олія у двигуні просто замерзає. В електричному пристрої подібної несправності не виникне.
  • При встановленні подібної техніки варто пам'ятати про додатковий функціонал: фотоелементи та сигнальні лампи, які покликані сповіщати про наближення перешкоди та регулювати роботу стріли.

Сигнальная лампа шлагбаума

 

Найкращі виробники

Купівля паркувальних моделей - це вигідне інвестування фінансів. Така покупка швидко окупить себе при правильному веденні бізнесу. Серед великого вибору виробників даних пристроїв виділяють кілька основних компаній: Gant, Nice та BFT. Все ще не можете визначитися із покупкою шлагбауму чи комплектуючих до нього? Звертайтесь до нас в офіс! Ми завжди раді постійним клієнтам та новим покупцям.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram