Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо автомобільний GPS-навігатор

Новини та статті 11/04/2016

Кожен власник автомобіля хоча б раз у житті опинявся, коли неможливо знайти правильний маршрут без карти. Сьогодні паперові карти відступили, відкривши дорогу сучасним електронним пристроям – автомобільним GPS-навігаторам, які здатні не тільки ідентифікувати ваше місцезнаходження, але ще й прорахувати найкоротший та вдалий шлях до заданої вами точки.

 

GPS-навігатор: для чого використовується

Навігатор є електронним пристроєм, який дає можливість досить швидко і вдало зорієнтуватися, незалежно від того, де саме ви знаходитесь: на природі, в населеному пункті, при пересуванні по країні або за кордоном. За допомогою GPS-навігатора ви можете швидко знайти своє місце розташування, а також знайти шлях до заданої точки. Тому кожен власник автомобіля повинен розуміти і розумітися на тому, який саме модифікації краще вибрати пристрій. Сучасні навігатори здатні:

  • знаходити місце розташування автомобіля з похибкою в 1-2 метри;
  • вибудовувати ідеальний шлях руху з урахуванням усіх дорожніх знаків, розмітки та з коригуванням маршруту;

Навигатор - маршрут

  • давати підказки щодо об'їзду пробок у реальному часі, а також інших проблемних місць на карті;
  • розраховувати тривалість маршруту та тимчасовий період у призначений пункт;
  • обчислювати необхідні витрати палива.

 

Функціональні особливості навігаторів

Перед тим як купити GPS-навігатор, необхідно визначитися з розміром дисплея. Вони бувають дрібні (до 3,5 дюймів), середні (близько 4,3 дюймів) і величезні (від 5 дюймів). Чим більше буде роздільна здатність дисплея, тим чіткіше буде зображення, і вам легше буде зорієнтуватися по карті.

Дисплей навигатора Germin

Продуктивність навігаторів базується на основі типу процесора, що відповідає за швидкість моделей. Для навігації цілком достатньо буде дисплея на 400 МГц. Якщо ви хочете відтворювати на пристрої відео і чекаєте, що воно буде відгукуватися в найкоротші терміни, то краще вибрати процесор з показником 600 МГц і вище.

На наступному етапі зверніть увагу на обсяг пам'яті. У базовій комплектації навігатори включають 128 Мегабайт, щоб функціонування було нормальним, краще віддати перевагу моделі на 256 Мегабайт.

На вигляд навігаторів можна виділити інстальовані і знімні. Знімні моделі найчастіше монтуються в салоні машини за допомогою спеціальної підставки в присоск, кріплення здійснюється на лобове скло або передню панель.

В інтернет-магазині Фортер у вас є можливість придбати пристрої навігації від таких виробників як Garmin, EasyGo, Navitel, Prology. Каталог магазину пропонує різноманітні гаджети – від карт, авто GPS, мото GPS, портативних та спортивних GPS. Також на сторінках нашого каталогу Ви можете знайти годинник із GPS.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram