Вибираємо детектор жучків і пристроїв, що прослуховують
Беручи до уваги реалії сучасності, варто говорити про засоби захисту від усіляких пристроїв, що прослуховують. Це детектори (визначники, виявники) «жучків». Їхні мініатюрні розміри та технічні можливості роблять пошук «прослуховування» непомітним і високоефективним. Не потрібно купувати масу дорогого обладнання: все, що Вам потрібно, – це один компактний пристрій.
Принцип действия детектора
Детектор («антижучок») виявляє радіоканали, якими здійснюється передача даних із прослуховуючого пристрою (ПУ). Як тільки «антижучок» уловлює електромагнітне випромінювання, про це сигналізує світловий та/або звуковий індикатор.
Вибір детекторів «жучків» та ПУ сьогодні широкий. Непрофесіоналу важко швидко визначити, яка модель підійде для тієї чи іншої мети. Тому пропонуємо Вам ознайомитись з корисною інформацією, яка допоможе при виборі «антижучка».
На що звернути увагу
- Країна-виробник та ціна. Это как раз тот случай, когда импортное не означает более качественное. Хорошими техническими характеристиками и надёжностью отличаются российские детекторы. Кроме того, успешно в сфере безопасности применяются тайванские устройства. Рынок китайских детекторов предлагает более дешевые модели, но их можно посоветовать использовать скорее для личных потребностей (проверить квартиру, автомобиль).
Якщо ж мова йде про захист конфіденційних даних, втрата яких виллється «в копієчку», не варто скупитися і краще віддати перевагу більш надійним (хоча і дорожчим) пристроям.
Скануючий приймач IC-R6
- Частотний діапазон. Сучасні ПУ працюють на різних частотах, зокрема GSM, Wi-Fi. Тому пристрій виявлення ПУ має бути готовим до таких викликів. Найбільш зручним у роботі буде детектор із робочим діапазоном від 50 до 3000 МГц.
- Максимальна дальність детекції (виявлення) «жучка».
- Габарити. Розмір детектора насправді важлива характеристика. Адже, якщо Ви не плануєте афішувати пошукові дії, потрібно вибирати «антижучок», який поміститься, скажімо, у долоні.
- Стійкість до температурних коливань. Детектори з розширеним температурним режимом більш практичні.
Додаткові функції.
- Автоматичне підстроювання під рівень випромінювання. Така можливість дозволяє швидко виявити та локалізувати ПУ.
Крім того, «жучками» можуть керувати дистанційно. При цьому зміняться значення радіофону. Такі зміни визначить детектор і сповістить сигналом.
- Прослуховування ефіру. Ця функція дозволяє знаходити аналогові «жучки», а також працювати в тих приміщеннях, де існують додаткові радіовипромінювання.
- Дистанційне керування. Можливість керувати детектором на відстані дуже зручна, якщо Ви не бажаєте відкрито виявити факт проведення пошукової роботи.
- Можливість використання детектора із навушниками.
- Функція енергозбереження. Збільшує тривалість роботи пристрою
Поисковый комплект CPM-700 Deluxe
Існують також комплексні пошукові пристрої, вартість яких вища, але при цьому вони забезпечують можливість знаходити не тільки ПУ, але й відеоспостереження.
Ну, і насамкінець, нагадаємо, які місця варто перевірити на наявність «прослуховування» насамперед:
- щілини у стінах, плінтусах;
- карнизи, штори;
- за радіаторами опалення;
- підвісна стеля;
- меблі;
- квіткові горщики;
- різні предмети побутового призначення та ін.
Про більш специфічні деталі та характеристики пристроїв, що виявляють, Вам завжди з радістю розкажуть професіонали нашого інтернет-магазину «Фортер». Час піклується про власний комфорт!