Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо екшн-камеру для квадрокоптера

Новини та статті 21/06/2016

Вибираючи екшн-камеру для квадрокоптера, Вам знадобиться не тільки знання стандартних параметрів пристрою, його стійкість, надійність та якість зйомки, а й кілька додаткових нюансів.

Перший, і, можливо, один із головних параметрів – це можливість прикріпити камеру до квадрокоптера. Варто пам'ятати, що деякі камери (GoPro, Amkov, SJCAM) мають спеціальну зручну форму та кріплення, що дозволяють без проблем причепити екстрим камеру як на жорсткому кріпленні, так і на підвіс. Уважно вивчіть корпус камери та форму кріплення перед тим, як купувати.

Роздільна здатність відео 1080р +. Який сенс купувати камеру для квадрокоптера, якщо дозвіл не дозволить знімати відео у нормальній якості? Не забувайте, що для зйомки з висоти камера для дрона должна обладать очень хорошим разрешением. Идеальным вариантом станут модели GoPro и Power Plant Kehan, обладающие отличными показателями.

Экшн-камера Kehan

Водонепроникність. Як відомо, більшість екшн-камер є водонепроникними, але всі вони відрізняються показниками глибини, на яку можна з ними опуститися. Обов'язково враховуйте цей параметр під час вибору, якщо використання гаджета передбачає глибоке занурення під воду. Один із найкращих показників утримує всім відома марка GoPro.

Кут огляду. Намагайтеся шукати камери з кутом огляду понад 150 градусів. Завдяки цьому Ви краще орієнтуватиметеся в просторі і менше переживатимете про те, що помістилося в кадр, а що ні.

Час роботи. Дуже важливо, щоб камера для дрона могла працювати якомога довше. Особливо це актуально, коли доводиться знімати якийсь тривалий захід чи подію. Щоб не доводилося постійно змінювати батарею, намагайтеся звернути увагу на цей показник.

Вага. Звичайно, камери для FPV польотів повинні важити якнайменше, щоб не перевантажувати дрон. Намагайтеся не купувати моделі вагою понад 200 грамів. Garmin VIRB Elite, наприклад, важить не більше 150 грамів і є однією з найлегших серед інших моделей.

Экшн-камера для квадрокоптера

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що GoPro мають кращу водонепроникність, в той же час важчі за марку Garmin, а модель Power Plant Kehan має кращий кут огляду і, як правило, найнижчу ціну, але інші показники не дуже примітні.

Який би вибір Ви не зробили, не забувайте, що компанія Forter гарантує якість та надійність усіх екшн-камер для квадрокоптера. А якщо не знаєте, яка камера підійде Вам ідеально, зверніться до наших консультантів – вони допоможуть Вам.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram