Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо ідеальний ліхтарик

Новини та статті 05/06/2015

Дивує той факт, що спочатку люди купують перший-ліпший ліхтарик, а потім дивуються, чому він працює не так, як їм треба. А все просто, прогрес не стоїть на місці, і в цій галузі також. З'явилося безліч моделей. Спробую допомогти вам розібратися у всьому та вибрати ручний ліхтарик, який підійде саме для ваших цілей. Якщо Ви вирішили купити ліхтар, тоді Вам слід випередити сферу його застосування.

Декілька слів про харчування. Вибирайте ліхтарик, який може працювати від акумуляторів та батарейок певного типорозміру.


Типи ліхтариків

  • Ліхтарик-брелок з назви зрозуміло, що він кріпиться на зв'язці ключів. Дозволяє короткочасно висвітлити невелику прилеглу ділянку. Великої яскравості не має - 5-10 люмен.
  • Ліхтарики універсальні для повсякденного носіння – дуже численна категорія. Зустрічаються прості однорежимні пристрої з невеликою яскравістю та складніші прилади з кількома режимами. Використовуються для міського життя, коли раптово згасло світло в будинку або треба висвітлити дорогу вночі під ногами.
  • Туристичні ліхтарі – мають гарну енергоємність, вологозахищеність і мають кілька режимів. Останній фактор дуже важливий. Так як ліхтар туриста повинен виконувати кілька завдань і дорогу висвітлить, і намет, і сигнал SOS подати. Тому його габарити трохи об'ємні.
  • Тактичні ліхтарі призначені для ведення бойових дій. Кріпляться вони на зброї, іноді тримаються рукою. Основне призначення – освітлення лінії вогню. Моделі з високою яскравістю використовуються для короткочасного засліплення супротивника.
  • Налобні ліхтарі – максимально зручний ліхтар, руки залишаються вільними. Їх використовують і туристи, і рибалки, спелеологи, лижники та велосипедисти. Дуже легкі та компактні.
  • Ліхтарі для дайвінгу використовуються, якщо недостатньо природного освітлення вдень та в темний час. Основна вимога – повна водонепроникність. Можуть бути пофарбовані в яскравий і помітний колір, тому ліхтар легше знайти у воді. Невеликі за потужністю підводні ліхтарі відрізняються від міських та туристичних лише ступенем вологозахищеності. А ось потужніші ліхтарі, які використовуються для занурення вночі - сильно відрізняються. Вони крім світлодіодів використовується ще HID-лампы. Тому вони й потужніші, але на суші їх небажано використовувати максимально. Оскільки його системи розраховані працювати у воду, то ліхтар просто перегріється.
  • Ліхтарі-лампи висвітлюють великі площі – наприклад, кемпінгу чи будівельної ділянки. Мають вигляд світильника із круговою спрямованістю. Можуть випускатися рефлектором, який може створювати широкий заливний промінь.

Звичайно ж, такий поділ ліхтарів на різні типи є умовним. Тому цілі, які ви ставитимете перед вищеописаними пристроями не повинні збігатися з загальноприйнятими, сприймайте цю статтю як рекомендації до використання.

Правильно обраний ліхтарик може помітно покращити похід, риболовлю, занурення, у місті стане автономним джерелом світла. Достатньо купити ліхтарик, щоб зробити життя світлішим. Яскравих покупок.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram