Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо правильний домофон

Новини та статті 02/09/2015

Нещодавно наш клієнт задумав поставити собі домофон. Набридло бігати до дверей при кожному дзвінку. Тим більше, що домофони зараз стоять буквально скрізь. Будь-який з них набагато кращий і практичніший за дверний дзвінок.

У межах Києва ми можемо зіткнутися із двома видами домофонів: ауді та відео. Ми вирішили порадити нашому клієнту встановити відеодомофон, оскільки є можливість не лише чути, а й бачити своїх гостей та відвідувачів.

 

Що таке відеодомофон?

Цветной домофон


Відеодомофони поділяються на два основні класи:

  1. чорно-білі;
  2. кольорові.

За допомогою чорно-білих моделей можна розглянути гостя, що прийшов до вас, в сутінки і вночі. Такою властивістю, на жаль, не мають сучасні кольорові моделі, але можна додатково висвітлювати місце зйомки. Я б взяв до уваги також, що чорно-білі відеофони зараз випускаються дедалі рідше і за вартістю вони мало відрізняються від кольорових.

Звертайте увагу на діагональ монітора, так як від неї залежить величина зображення, що транслюється. Більшість моніторів для домофонів випускаються з діагоналями 3,5 дюймів (8,9 см), 5 дюймів (12 см), 7 дюймів (17,8 см) та 10,2 дюйма (25,9 см).


Як підібрати правильну панель виклику?

Вызывные панели

Дуже важливо правильно вибрати так звану викликову панель. Поцікавтеся матеріалом її корпусу. Якщо кнопка виклику буде виведена надвір – вам підійде корпус із міцного металу. Майте на увазі, що панелі викликів мають різний кут огляду і кількість TV-ліній, що знаходиться в тісному зв'язку з розмірами екранів. Так, до 5-дюймових екранів слід купувати панелі з кількістю TV ліній хоча б 500 та кутом огляду (V 75°, H 55°). При неправильному виборі панелі виклику картинка на екрані може сильно спотворюватися, стаючи або розмитою, або занадто розтягнутою.

Перед придбанням обов'язково визначтеся, що вам зручніше користуватися домофонним зв'язком – брати трубку чи натискати кнопку? Трубка потрібна тим, хто хоче повної конфіденційності своєї розмови із тим, хто за дверима. Якщо це для вас необов'язково, то виберіть собі домофон з так званою функцією «Hands free» (вільна рука).

Деякі сучасні домофони мають сенсорні кнопки, які відрізняються безшумністю роботи. Хороший сучасний домофонний пристрій обов'язково має поряд з основними ще й низку додаткових функцій. Я можу перерахувати ті, що я знаю. Здатність віддалено керувати замком - це можливість відкривати двері на відстані (характерно для багатьох домофонів). Додаткова пам'ять – дозволяє зберігати фотографії або відео. Також іноді є можливість підключити додаткову камеру для збільшення огляду, кілька викликових панелей у разі кількох входів на територію або приміщення, а також паралельні домофони, що дозволяють відкривати двері з різних місць будівлі.


Популярні бренди домофонів

Вибір домофонів для Києва досить великий. Основні пропоновані моделі – ARNY, Commax, Kocom, Slinex та BAS-IP ltd. Головне – не розгубитися у цьому різноманітті та купити те, що вам справді потрібно.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram