Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибираємо відеореєстратор

Новини та статті 26/06/2015

Ось нещодавно знайомий купив автомобіль, поїздивши на ньому трохи, зрозумів, що в місті просто не обійтися без відеореєстратора. Навколо так багато машин і треба бути впевненим, що якщо потрапиш в аварію, доведеш свою правоту. Компаній, які виробляють ці прилади – багато. І найвідоміші – не завжди найякісніші. У статті хочу саме про це вам і розповісти, тому що турбуюся про ваш комфорт і вашу безпеку. Хочу зауважити, що безперервне оновлення техніки провокує випуск чогось нового, що набагато краще за своїх нащадків.


Рівень відображення

Взагалі найголовніша місія відеореєстратора – відеозйомка пригод на дорозі. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж кілька разів почути. Бо суперечок на дорозі буває чимало. Інша річ, коли ДТП сталося з вини конкретної людини, наприклад – проїзд на червоне світло, а найчастіше винний взагалі відмовляється зізнаватись, що він порушив і перечить справі. Але це зробити буде складно, якщо є відзняте відео, так ще й у високій якості.

Інша, одна з важливих умов відмінного реєстратора – огляд відеозйомки камери. Але також відмінний кут охоплення – це не відмінна якість. Зображення може бути кривим і розпливчастим. З іншого боку, вузький кут поганий тим, що не охоплює огляд з боків. Тож тут раджу підбирати щось між.


Пам'ять

Карта пам'яті стандартна: SD, micro SD. Місткість має бути більше 4ГБ. Потрібно звертати увагу на те, щоб у карті був необмежений цикл перезапису матеріалу. Відеореєстратор робить запис за циклами, це коли вже вільного місця майже немає, то він видаляє перший запис, замінюючи його новим.


Габарити пристрою та рівень кріплення

Розмір зазвичай залежить від присутності екрана. Справа в тому, що переглядати записи можна на самих відеореєстраторах і на іншому пристрої, але бувають моменти, коли це можливо тільки на самому приладі. Відповідь - зручно чи ні у кожного своя. І так зрозуміло, що картинка на екрані не повинна відволікати від водія. Щодо кріплень можу сказати, що кронштейн має бути максимально зручний, шарнір має бути і не дуже жорстким, і не дуже м'яким.


Інші можливості

Усім подобається поводитися з «розумними» девайсами. Відеореєстратор вміє сам вмикатися, і вимикаються, в певних умовах, записувати і зберігати карту пересування машини разом з її швидкістю, переставляти потрібне відео на внутрішню пам'ять та багато інших функцій. Але, як кажуть, за все треба платити.

Загалом, нелінива людина, яка цікавиться автомобілями, начитається велика кількість статей та пропозицій, тим самим легше знайде потрібну річ для себе та машини. Майже кожна компанія готова подати своїм покупцям докладну інформацію, відповіді на всілякі питання, особливо якщо можна переглянути для себе пристрій та випробувати його на ділі.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram