Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Віддалене відеоспостереження через 3G інтернет

Новини та статті 18/05/2016

Нам вже звично бачити камери спостереження на фасадах стін будинків, звичайною стала і присутність моніторів із «картинками» входів та приміщень будівлі на посаді охоронця. Це стаціонарна система відеоспостереження. Ми ж розглянемо іншу, яка більше підходить тим людям, які багато переміщуються – мобільне відеоспостереження.

Що воно є? Це цілодобовий доступ до відео з об'єкта на екрані телефону, смартфона, планшетника. Актуальним є такий тип охоронного телебачення для віддалених від «центрів цивілізації» місць – села, котеджні містечка, зони відпочинку тощо. Тобто скрізь, де немає можливості організувати стаціонарну інфраструктуру Інтернету.

У цьому випадку відеоспостереження через 3G Інтернет, тобто бездротову мережу передачі від провайдера послуг мобільного зв'язку. Як правило, склад такої системи з боку об'єкта (про клієнтські пристрої для перегляду відео ми вже сказали) наступний:

  • IP-камера (одна або кілька), Wi-Fi-маршрутизатор, 3G-модем;
  • IP-камера, відеореєстратор з Wi-Fi-модулем, 3G-модем.

Удаленное видеонаблюдение

Організація такого мобільного відеоспостереження виглядає так:

  • у Вашому заміському будинку встановлюється маршрутизатор з модулем Wi-Fi для передачі сигналу на 3G-модем, що розміщується поруч. Замість нього може бути реєстратор з такою ж функцією, який ще зберігає відеоархів, може підтримувати ПЗ для роботи з відеозображенням;
  • до маршрутизатора або відеореєстратора підключаються дротові або бездротові IP-відеокамери, з яких надходить відео на пристрій користувача;
  • до функції 3G модему входить забезпечення передачі на мобільний термінал користувача.
  • на пристрої може бути встановлене спеціалізоване програмне забезпечення для перегляду відео з однієї або декількох відеокамер, або можна скористатися браузером. Зазначимо, що швидкість передачі даних каналом 3G дозволяє дивитися комфортно відео з однієї камери.

Як обладнання для встановлення системи відеоспостереження за містом можна вибрати пропоновані пристрої в інтернет-каталозі Фортер. Так, мережеві реєстратори, цифрові відеокамери у різних корпусах у магазині характеризуються прийнятною ціною, якістю. Цікаві пропозиції – готові комплекти відеоспостереження через 3G Інтернет із пристроями від Hikvision, RCI, Dahua, CoVi Security.

Видеокамера Dahua DH-SD6982A-HN

Велика кількість моделей IP-відеокамер (вуличних, роботизованих, циліндричних та ін.), реєстраторів з опціями підключення дротових або бездротових камер від інтернет-магазину Фортер допоможуть Вам знайти оптимальне рішення для відеоспостереження за містом.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram