Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеодомофон - 2 в 1 - зручність та комфорт

Новини та статті 28/10/2014

Рис.1 Стандартна схема підключення відеодомофону

Вибір відеодомофона завжди повинен виходити від конкретного завдання для конкретного об'єкта. У багатоповерхових квартирних будинках квартири підключаються або до загальної панелі виклику, або до індивідуальної, розрахованої на кілька квартир на майданчику.

Комплект може доповнюватися, наприклад, прихованими камерами перед ліфтом, квартирою або коридором. Перевага домофону в тому, що він веде запис навіть за відсутності господарів будинку, надаючи їм повну інформацію про те, що відбувається після повернення.

Видеодомофоная система в доме

Рис.2 Відеодомофон у багатоповерхових квартирних будинках


Основні структурні компоненти відеодомофону

Головною частиною в такій системі є монітор, що складається з екрану будь-якої кольоровості та кнопок, що управляють (для включення зображення з камери і відкриття замка). Він монтується за врізним або накладним типом усередині квартири або іншого приміщення. Для переговорів служить аудіотрубка в комплекті або система гучного зв'язку. Багато моделей відеодомофонів передбачають регулювання параметрів: гучності, яскравості, насиченості.

Видеодомофон Commax CDV-51AM

Рис.3 Відеомонітор

Виклик блоку відеодомофона встановлюється біля входу. Він обладнаний камерою будь-якої кольоровості і призначений для підключення одного або декількох відеомоніторів. Зовнішня експлуатація висуває високі вимоги до цієї частини системи щодо захисту різних впливів. Для нічного «бачення» камера обладнана підсвічуванням.

Вызывная видеопанель KC-MC30 для видеодомофона

Рис.4 Викликовий блок відеодомофону

Комплект з монітором та панеллю є найпростішим базовим набором для підключення домофонної системи. Більш складні комплекти розраховані на підключення кількох викликових блоків, камер та відеомоніторів. Для під'їзних відеодомофонів характерною є наявність інтерфейсної плати, що дозволяє приймати виклики з панелей відповідно до номерів квартир. Деякі моделі моніторів використовуються як електронна фоторамка.

Як бачимо, пристрій досить функціональний і цікавий. Поряд із охоронними властивостями воно стане вашим надійним помічником.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram