Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеодомофон. Розкриваємо всі тонкощі установки

Думки експертів 28/01/2015

Рис.1 Відеодомофон. Розкриваємо всі тонкощі установки

Найзручніше встановити малоабонентську панель виклику на всі квартири на поверсі, на якій буде окрема кнопка виклику для кожної з них. Такі панелі відрізняються від багатоабонентських стандартних моніторів індивідуального відеодомофона, завдяки чому в системі можна використовувати встановлене до цього обладнання. Решта інших елементів встановлюються за першим прикладом.

Щоб здешевити систему, можна, звичайно, відмовитися від електрозамку або камери, але в такому варіанті втрачається більшість корисних функцій відеодомофону як системи безпеки і стає звичайною іграшкою.

Відеодомофон для заміського будинку встановлюється за принципом одноквартирного відеодомофона, але має деякі відмінні риси. Щоб повноцінно впровадити його до електронної системи безпеки, необхідно враховувати додаткові умови. Наприклад, як додатковий захист можна використовувати металеві решітки або жалюзі (роставни), які стануть тимчасовим бар'єром для зловмисника при спробі проникнення.

Викликовий блок встановлюється біля хвіртки, на яку ставиться замок, що дистанційно керується. Замок, втім, не є серйозним захистом від злому, але принаймні позбавить господарів необхідності виходити з дому, щоб впустити в будинок відвідувачів.

На великих присадибних ділянках з декількома будівлями або багаторівневою квартирою практикуються додаткові монітори для управління панеллю викликів і замків з різних місць на ділянці або в квартирі. Якщо два входи, використовуються двовходові монітори. Під час встановлення багатоквартирного цифрового аудіодомофона дисплей відеодомофона може використовуватися замість аудіотрубки. З цією метою встановлюється пристрій сполучення або використовуються моделі з вбудованим таким пристроєм.

Commax CDV-70U видеодомофон

Рис.3 Відеодомофон модель Commax CDV-70U

Ще одне можливе доповнення – блок пам'яті, що зберігає до 64 кадрів фотографій відвідувачів, збереження яких відбувається у момент натискання кнопки на блоці. Записи видаляються за відсутності напруги, тому для цільового використання цієї функції в системі повинен передбачатися блок безперебійного живлення. Це або штатні пристрої пам'яті, якими обладнано монітор, або придбані разом з монітором. Можливе також застосування окремих пристроїв з енергонезалежною картою пам'яті. На таких пристроях можна зберігати до 170 кадрів.

За бажання зображення з відеокамери біля входу можна виводити на телевізор, для чого використовується спеціальний пристрій – модулятор ТВ-сигналу.

У заміських будинках вартість встановлення відеодомофону може значно збільшитись за рахунок підземних сполучних ліній між його елементами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram