Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоняня – найкращий подарунок на День матері

Новини та статті 09/05/2016

Полегшити мамин працю покликаний ряд пристроїв, які перейняли назву та суть з такої професії, як няня. Насправді відеоняня – чудовий помічник у справі нагляду за маленькими дітьми. Вона дозволяє сучасним мамам та татам виконати велику кількість домашньої роботи, при цьому точно знаючи, що робить малюк кожну секунду.

Відеоняня у подарунок – чудове рішення привітати мам не лише у День матері. Пристрій можна починати використовувати з народження нового члена сім'ї. Отже, що ж є цей «девайс»?

Електронна няня з можливістю передачі відеозображення та звуку з дитячої складається з передаючої камери та приймального блоку – монітора. Він встановлюється на відстані в середньому 80-150 м від місцезнаходження дитини. Максимальна відстань набагато більша. Наприклад, Motorola MBP18 передає відеосигнал до 300 м. Фахівці рекомендують врахувати фактор стін, що скорочує відстань.

Вибір цього подарунка на День матері зручно здійснювати в онлайн-каталозі Фортер, де представлено низку надійних пристроїв від наступних виробників:

  • Motorola;
  • Topcom;
  • Switel.

Видеоняня Switel

Вже згадана Motorola MBP18 буде чудовою відеонянею у подарунок для батьків, які намагаються організувати цілодобовий якісний контроль за малюком. Її характеристики (та інших подібних пристроїв):

  • передача сигналу на безпечній частоті 2,4 ГГц;
  • наявність ІЧ-підсвічування для роботи вночі;
  • розмір монітора 1,8 дюйма;
  • світлодіодні індикатори звуку;
  • захист електронної няні від радіоперешкод;
  • можливість підключення додаткових 4 відеокамер!

Не менш цікаві такі моделі, як Motorola MBP421, MBP41, MBP27T, Switel BCF807, BCF860, BCF930, TOPCOM KS-4240, KS-4246 та ін.

Видеоняня Topcom

Зазначимо, що функції більшості відеонянь входить не тільки передача батькам відео з дитячої. Є ще можливість організації двостороннього зв'язку. Як і навіщо це працює? Наприклад, якщо дитина прокинулась і плаче, мамин голос, що доноситься з високоякісних динаміків представлених вище подарунків на день матері, вчасно заспокоїть його.

Стане в нагоді в організації правильного режиму сну Вашого чада (а іноді і кількох!) опція будильника. При необхідності розглянути, чим грає дитина – можна скористатися функцією збільшення цифрового зображення (зум).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram