Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратор для пішохода, туриста, мандрівника

Новини та статті 28/03/2016

Все частіше і частіше, помічаючи за лобовим склом проносяться повз або припаркованих автомобілів невеликі «коробочки» з об'єктивом, пішоходи цікавляться «начинкою» цих пристроїв. Невеликий пошук по інтернету або просте спілкування з власником такого «девайсу» дає, як правило, всі відповіді на запитання.

Наступний крок – дізнатися про те, що подібне відео, що записує відео, є і для тих, хто не ставить завдання записувати відео дорожньої обстановки. Наприклад, інтернет-магазин Forter пропонує такий пристрій, як відеореєстратор для пішохода.

В даному випадку ми маємо справу з простим, але не менш якісним обладнанням. Здебільшого воно навіть більш захищене, ніж звичайні вуличні камери відеоспостереження (загальноприйнятий клас захисту IP66). Реєстратор для туриста взагалі унікальний прилад, який навіть розбити важко. Судіть самі – його виробник настільки грамотно підійшов до компонування та захисту корпусу пристрою, що враховано і механічні удари при падінні, і важкі погодні умови (дощ, сніг, спека, мороз тощо).

Видеорегистратор для экстремальных условий

Втім, повернемося до каталогу онлайн-магазину Forter. Екшн-камера – це мініатюрний прилад, що об'єднує у своєму корпусі мініатюрну відеокамеру, контролер отримання та запису відеоінформації, та карту пам'яті для її запису та перенесення на комп'ютер. У каталозі Ви можете вибрати низку моделей від різних виробників – GoPro, Garmin, Camsports, Pivothead. Конструктивно вони можуть бути інтегровані в спеціальні окуляри або в універсальних корпусах (кріпляться на шолом, на кермо велосипеда, на елементи екіпірування тощо).

Camsports Hdmax Extreme

Основні робочі характеристики – роздільна здатність та швидкість запису відео, обсяг підтримуваних карт пам'яті. Рекомендована роздільна здатність – HD (720h) та Full HD (1080p або 1920х1080 пікселів), рідше – 480р. У екшн-камері GoPro HD Hero3+Silver Edition швидкість запису, наприклад, становить 6 кадр/сек при роздільній здатності Full HD – на Вашому моніторі не залишиться навіть місця будь-якій «змащеній» плямі у відеосюжеті. У ній підтримується micro SD карта об'ємом в 64 ГБ.

На наведеному вище пристрої можна проілюструвати багатий набір сервісних функцій – потужний WiFi модуль, можливість змінювати кут огляду, вбудований мікрофон, можливість занурення під воду до 40 м глибиною (у захисному боксі), всі необхідні роз'єми.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram