Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратор для таксі: огляд популярних автореєстраторів

Новини та статті 26/04/2016

"Тяжке і непоказне життя звичайного таксиста" - це якщо коротко і ємно охарактеризувати дану професію. Без перебільшень можна сказати, що водій таксі проводить своє життя за кермом автомобіля. Нічні виклики, робота в будь-яких погодних умовах, довжелезні пробки, а іноді, не зовсім осудні пасажири і природно, ДТП – ось неповний перелік проблем, з якими стикається представник цієї професії. Можна покладатися на свій стаж водія, на природжену майстерність, але ніхто не дасть гарантій на дії інших учасників руху. На наш погляд, необхідність відеореєстратора для таксі – це не спірне питання, а життєво важлива потреба. Як убезпечити себе в дорозі та довести свою правоту у конфліктних ситуаціях? Які моделі автореєстраторів потрібні таксисту? На всі запитання відповідають спеціалісти інтернет-магазину "Фортер".

 

Параметри вибору автореєстраторів

Перед покупкою відеореєстратора у таксі варто усвідомити ключові параметри моделі:

  • Наявність двох відеокамер для запису подій, що відбуваються в салоні автомобіля та звичного запису дороги;
  • Якість зображення – основна вимога надійного відеореєстратора;
  • Кут огляду – оптимальний варіант огляду 120 градусів;
  • Формати відео – дозволяють переглядати відзняте відео на будь-якому програвачі, який підтримує параметри MOV, AVI, MP4;
  • Вбудований монітор, підсвічування та GPS модуль – корисні додаткові функції, які обов'язково придивляться водієві;
  • Фіксатор – сприяє надійному кріпленню відеореєстратора в салоні таксі та безпосередньо відповідає за якість відзнятого відео.

 

Огляд популярних відеореєстраторів

Камеру для таксі варто шукати серед моделей виробника Falcon, наприклад Автореєстратор Falcon HD43-LCD.

Авторегистратор Falcon HD43-LC

У цьому пристрої є функція Wide Dynamic Range, яка надає високу якість запису та зображення навіть при поганому освітленні. Захист від випадкової втрати запису спрацьовує під час відключення відеореєстратора від джерела живлення. Заряджати такий портативний гаджет можна за допомогою кабелю USB. Кольоровий дисплей дозволяє переглядати відео, не підключаючи пристрій до інших моніторів, а високочутливий динамік не пропустить жодного слова в салоні автомобіля.

Ще один гідний претендент для таксиста – Tesla FHD 898.

Авторегистратор Tesla FHD 898.

Бюджетний варіант завдяки портативним розмірам легко кріпиться на лобове скло і не заважає огляду для водія. Висока якість зображення та вагомий кут огляду, до 120 градусів, дозволяють відобразити найдрібнішу деталь на дорозі. Завдяки поворотному механізму зйомку можна робити і в салоні авто.

Модель відеореєстратора Parkcity DVR HD 720 чудово зарекомендувала себе у роботі.

Видеорегистратор Parkcity DVR HD 720

Поряд з іншими відеореєстраторами для таксі, ця модель відрізняє високу якість Full HD картинки, кольоровий та широкоформатний дисплей та наявність Wi-Fi модуля.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram