Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратор купити за низькую ціною по всій Україні

18/01/2017

Відеореєстратор - гарантія безпеки автомобіля

Відеореєстратор - це корисний спеціалізований автомобільний прилад. Він дозволяє проводити аудіо та відео фіксацію різноманітних дорожніх ситуацій. Сьогодні дані прилади користуються великим попитом. І це цілком зрозуміло, адже під час руху може скластися складна дорожня ситуація, вирішити яку можна тільки при наявності контрольної зйомки.

Особливості використання відеореєстратора

Цінність автомобільного відеореєстратора полягає в тому, що з його допомогою водій може довести свою правоту в конкретній дорожній ситуації, а значить зберегти час, здоров'я та фінанси. Це пов’язано з тим, що у сучасному світі автомобільні дороги перевантажені, що призводить до численних ДТП, в яких непросто розібратися. Тому відео, зняте в спірній ситуації допоможе встановити її причину і вирішити спір чесно, з урахуванням інтересів обох сторін.

Щоб отримати якісне відео потрібно правильно вибрати спеціалізований прилад. Але без певних знань зробити це нелегко, так як сучасні виробники пропонують величезну кількість різноманітних моделей в різних цінових категоріях.

Щоб якіснийвідеореєстратор купити в Україні потрібно розуміти як працює прилад. При покупці потрібно обов'язково поцікавитися не тільки його основними технічними характеристиками. Важливо звернути увагу на спосіб кріплення і ціну. Ці фактори допоможуть визначиться з вибором пристрою.

Якість запису відеореєстратора залежить від дозволу камери і розділяється на такі групи:

 1. Стандартна якість дозволяє одержати зображення - HD(1280x720) -1-1,3 Mp
 2. Висока якість дозволяє одержати зображення - FullHD(1980x1080) - 2 Mp.
 3. Дуже висока якість дозволяє одержати максимально чітке зображення з усіма деталями - SuperHD - 3 Mp.

Якщо автомобіль рухається з великою швидкістю, то завжди виникають проблеми з одержанням картинки високої якості. Щоб це зробити необхідно використовувати пристрої, які дозволяють вести зйомку з швидкістю 60 кадрів в секунду. Крім того камера, яка використовується в відеореєстраторі повинна забезпечувати належній кут захоплення. Він знаходиться в діапазоні 110°-140°. При не виконанні цієї умови на записаному зображенні можуть бути пропущені деякі ділянки або втратиться його якість.

Типи кріплення відеореєстратора на автомобілі

Незважаючи на те, що технічні параметри дуже важливі при виборі будь-якого відеореєстратора, більшість водіїв вважає, що також необхідно звертати увагу на вид кріплення. Це дійсно так, адже від даної конструктивної особливості безпосередньо залежить якість зображення, а як слідство, результат вирішення спірної дорожньої ситуації.

Присоски або клейкі стрічки - це найпростіше кріплення для відеореєстраторів. При використанні таких пристроїв можна швидко встановлювати необхідну позицію і кут нахилу об'єктиву відеокамери. Основним недоліком такого кріплення є те, що встановлений прилад може не втриматися на поверхні скла під час екстремальної ситуації або при впливі зовнішніх несприятливих умов. Це може бути також небезпечним для водія і пасажирів.

Прилади, в яких для кріплення використовується присоска або клейка стрічка завжди встановлюються в видному місці. В такому випадку пристрій може привернути увагу злодіїв. Щоб убезпечити автомобіль від крадіжки водієві при виході з автомобіля доводиться його знімати, що призводить до певних незручностей.

Великою популярністю користуються пристрої для зйомки дорожньої ситуації, вмонтовані в дзеркало заднього огляду. Цей спосіб кріплення є дуже надійним і безпечним, оскільки гарантує необхідну жорсткість. Такий пристрій непомітний зовні, тому, залишаючи автомобіль, водієві не потрібно його знімати. Самостійно встановлювати таківідеореєстратори дуже важко, тому краще звернутися за допомогою в автомайстерню. Основним недоліком даного типу пристроїв можна вважати їх високу ціну.

Існують також реєстратори, які складаються з окремого блоку відеозапису, камер, і монітору, на який виводиться картинка. До таких пристроїв допускається підключати кілька камер. Це дозволяє повністю контролювати ситуацію навколо автомобіля. На сьогоднішній день це найдорожчі автомобільні системи спостереження. Слід знати, що самостійно встановити таку систему неможливо, це можуть зробити тільки фахівці в автомайстерні.

Цінові категорії відеореєстраторів

Для того щоб не переплачувати потрібно розібратися з ціновими категоріями відеореєстраторів. Безумовно, слід розуміти, що різниця в вартості відображається на функціональності і надійності пристрів.

Мають вплив на ціну автомобільних відеорегістраторів такі параметри:

 • якість запису зображення;
 • обсяг пам’яті;
 • наявність монітора;
 • G-сенсор;
 • наявність GPS;
 • кількість камер.

Дорогі пристрої завжди мають жорсткий диск для запису відео в HD якості, а також, як правило, оснащені кількома відеокамерами.

Недорогі бюджетні пристрої відрізняються наступним:

 • наявністю однієї відеокамери;
 • наявністю одного мікрофона;
 • підключенням електроживлення через прикурювач;
 • записом відео на карту пам'яті;
 • простотою монтажу з використанням присоски або клейкої стрічки.

Недорогийавтомобільний відеореєстратор не забезпечує високої якості зйомки, тому потрібно розуміти, що в спірній дорожній ситуації вирішити проблему буде непросто. Причому, при боковому зіткненні камера зовсім не зможе зафіксувати момент аварії.

Інша цінова категорія - це спеціалізовані багатофункціональні пристрої.Відеореєстратор, ціна якого значно вища, дозволить отримати точну картину того, що сталося на дорозі. В такому пристрої передбачена GPS-навігація, мультимедійна система, кілька відеокамер і безліч інших корисних функцій. Завдяки цьому практично повністю виключається помилка при визначенні винуватця ДТП. В зв’язку з цим можна з упевненістю стверджувати, що висока вартість таких приладів повністю себе виправдовує. Монтаж багатофункціональних відеореєстраторів рекомендується проводити в автомайстерні.

До третьої цінової категорії відносяться дорогі професійні системи, які дозволяють повністю контролювати дорожню ситуацію. У них обов’язково передбачена наявність системи GPS та Інтернету. Таким чином, зображення зафіксоване відеореєстратором можна передавати на локальний комп'ютер або веб-сервер. Запис відео здійснюється на жорсткий диск, який може бути встановлено, як на локальному комп'ютері, так і на підключеному периферійному пристрої. Безумовно, слід розуміти, що в зв’язку з високою вартістю такі пристрої доступні не кожному водієві.

Правильно вибраний реєстратор дозволить водію себе почувати впевнено в будь-якій дорожній ситуації. Тому при виборі пристрою краще віддати перевагу моделям від відомих виробників, які відрізняються високою якістю, незалежно від цінової категорії та функціональних можливостей.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram