Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратори для далекобійників. Вибираємо автореєстратор для вантажних машин

Новини та статті 10/03/2016

Інформації про те, навіщо використовувати відеореєстратор в автомобілі, написано та знято на відео величезну кількість. Статті про юридичні аспекти застосування цих пристроїв, матеріали з описом того, як вибрати автомобільний відеореєстратор і які моделі сьогодні існують на ринку… Судячи з відеоматеріалів із пристроїв користувачів про аварії, розміщені на відеохостингах, можна сказати, що спілкування з правоохоронцями стабільно тримає планку популярності.

Але якщо для легкових авто підібрати цей прилад дуже легко, відеореєстратор для вантажівки підбирається з урахуванням особливостей цього транспортного засобу. Давайте перерахуємо кілька із них.

Насамперед, висота кабіни. Це додаткова відстань, яка має подолати «погляд» об'єктива пристрою. Тобто вже «закладається» вимога щодо підвищеного дозволу відеозапису. Звичайне 640х480 буде вже недостатнім, щоб фіксувати не лише держномер винуватця ДТП. Сучасні автовідеореєстратори, які пропонує онлайн-магазин Фортер, мають роздільну здатність в 1280х720 (HD формат) або ще краще - 1920х1080 (Full HD формат). Останні можна вважати відеореєстраторами для вантажних автомобілів професійного рівня.

Видеорегистратор для грузовика

У другу чергу, через висоту кабіни потрібен широкий кут огляду камери реєстратора. Як запевняють консультанти Фортер, оптимальні моделі з таким кутом в 120°. На відстані 50 м ширина зони огляду перед капотом становитиме до 22 м. Більш дорогі моделі можуть «похвалитися» кутом огляду в 170°, які мають практично «мертвих зон».

Відеореєстратор для далекобійника повинен характеризуватись плавністю відеозапису та великою кількістю об'єму пам'яті, щоб не доводилося постійно перезаписувати відео на ноутбук. Тому потрібно шукати модель реєстратора зі швидкістю запису в 25-30 кадр/сек (забезпечується плавність відеокартинки) і картою пам'яті якомога більшого розміру 10 класу.

Додаткові побажання – наявність GPS-модуля для геопозиціонування траєкторії руху вантажівки, вбудований екран для демонстрації умов події на місці, а не в суді.

Видеорегистратор с GPS-модулем

Інтернет-магазин Фортер пропонує до вибору моделі автомобільних відеореєстраторів від Gazer, Garmin, Globex, DOD, Falcon, Tesla, Prology, PalMann та ін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram