Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратори для мотоциклістів та велосипедистів. Незамінні гаджети для безпеки на дорозі

Новини та статті 19/01/2016

Зробити свій відпочинок активним – важке завдання для тих, хто наважився зробити крок у бік вело-або мотоподорожей. Дні тренувань, вивчення маршрутів, планування місць ночівлі, прийняття їжі. Всі ці «страждання» легко компенсуються задоволенням від дороги чи бездоріжжя, гірських слаломів… та мотогаджетами із функцією відеозапису!

Справді, освіжити враження від проїзду цікавих місць, від шуму вітру за бортом мотошолома, швидкості може допомогти якісна відеокартинка на екрані монітора або телевізора. Обладнання, яке її надає, має загальноприйняту назву екшн-камери. Це цифрові мініатюрні пристрої – камери для мотоциклів та велосипедів, захищені від ударів, трясіння, пилу та води.

Вони дозволяють створити відео високої роздільної здатності. Так, запропоновані пристрої інтернет-каталогом Фортер можуть вести відеозапис з роздільною здатністю в HD 720p або навіть роздільній здатності FullHD 1080p. Це спортивні відеокамери та реєстратори, об'єднані в одному корпусі, що носять «на борту» шильдики приємних серцю кожного спортсмена та мандрівника GoPro, Camsports, Garmin… Сьогодні популярність завойовують і дещо інші мотогаджети – окуляри з вбудованими відеокамерами від AURORA, DURANGO, Pivo.

Очки со встроенной видеокамерой Pivothead

Плюси даних пристроїв – висока якість запису в жорстких умовах експлуатації, захищеність від будь-якого виду пошкоджень (до певної міри, звичайно), незалежність від стаціонарних точок живлення тощо.


До вибору мобільних систем відеоспостереження необхідно підходити дуже уважно. Відеореєстратор для мотоцикла підбирають з урахуванням характеристик транспортного засобу, місць його «проживання» тощо. Наприклад, кросові моделі мотобайка зумовлюють жорсткі вимоги до вузла кріплення пристрою на шолом та захист від бруду. Також ці пристрої дозволять зафіксувати Вашу правоту при небезпечній поведінці інших учасників дорожнього руху, убезпечать Ваш гаманець від виплат допомоги справжнім винуватцям ДТП.

Видеорегистратор для мотоцикла

Відеореєстратор для велосипедиста – украй міцна річ. Добре, якщо у Ваших планах тільки далека поїздка – бреве. Але якщо Ви прихильник даунхілла, це означає вкрай високі вимоги до кріплення, корпусу відеообладнання.

Видеорегистратор для велосипедистов

Щодо додаткових пристроїв – існують кріплення для керма, нашлемні, наручні, на раму тощо. Ці аксесуари також доступні в каталозі онлайн-магазину Forter.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram