Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратори для навчального автомобіля та автошкіл

Новини та статті 03/04/2016

Навчитися керувати автомобілем грамотно можливо тільки з грамотним викладачем і постійним «розбором польотів», тобто аналізі помилок і правильних дій на дорожньому полотні. Але якщо інструктор пам'ятає навіть найдрібніші метушливі рухи очей студента, не те щоб нишпорити і невпевненість при виконанні повороту... Те, хто сидить за кермом другий раз у житті, навчається не пам'ятає навіть як сів у крісло водія і пристебнувся. Або не пристебнувся...

Для того, щоб розбір помилок пройшов швидко і коректно, може допомогти такий пристрій, як відеореєстратор для навчального автомобіля.

За великим рахунком, цей прилад дуже корисний не лише для автошкіл, а й у побуті – при щоденних поїздках по населеному пункту, міжміській трасі… Ще яскравіший приклад – неможливо відірватися від відеопроходження допа, записаного з кабіни спортивного болю ралійного!

Інтернет-магазин Фортер пропонує широкий вибір таких пристроїв. Їхнє завдання – відеозапис та відтворення дорожньої обстановки. У деяких автовідеореєстраторах є дві камери, де друга - дивиться в салон машини.

Автовидеорегистратор с двумя камерами

Загальні вимоги, що пред'являються дорогою до цього обладнання, – висока роздільна здатність відеозапису (чіткість, контраст), мініатюрність (переважна більшість пристроїв в одному корпусі поєднують реєстратор та камери), екран для швидкого пошуку та відображення фрагмента відеозапису. Реєстратор для інструктора автошколи, наприклад, повинен мати достатню кількість пам'яті для фіксації всієї поїздки учня.

Каталог Фортер багатий на моделі пристроїв від Gazer, DOD, Falcon, Tesla, Garmin, Abee, Stealth та ін. (На момент написання статті – близько 16 виробників). У тому ж каталозі Ви можете підібрати і необхідні аксесуари до свого відеореєстратора – кронштейни, адаптери, пристрої для заряджання тощо.

Як показує практика продажів, камери для автошкіл мають попит ще й через широкі сервісні можливості. Так, часто рекомендована модель Falcon HD43-LCD, оснащена функцією WDR (адаптує відеокартинку до освітленості, що часто змінюється), G-сенсором (запобігає втраті відеофайлів при ДТП, раптовому відключенні живлення тощо). Роздільна здатність відеокартинки – Full HD (1920х1080 пікселів), швидкість запису – 30 кадр/сек, блокування від стирання обраного запису та ін.

Видеорегистратор Falcon HD43 LCD

У тому ж каталозі можна вибрати і автореєстратор з GPS-модулем (для фіксації розташування авто), з вбудованим антирадаром, з датчиком руху (при його спрацюванні вмикається відеозапис).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram