Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеореєстратори на всі випадки життя

Новини та статті 08/05/2015

У даному тексті йтиметься про системи відеоспостереження, серцем яких виступають такий пристрій, як відеореєстратори.

Суть даного обладнання:

  • надання можливості відстежувати обстановку на об'єкті у режимі real-time;
  • запис відеоінформації в архів, його зберігання та відображення;
  • організація доступу до відео як в автономному, так і в мережному (розрахованого на багато користувачів) режимі.

Устаткування відеофіксації часто поділяють на аналогове, цифрове, гібридне. Наприклад, гібридні відеореєстратори легко поєднують сегменти відеопідсистем, що працюють як на базі коаксіального кабелю, так і на кручений парі.

Є пристрої, наприклад, автомобільні відеореєстратори, які допомагають довести правоту водія при аналізі виникнення аварійної ситуації на дорозі або ДТП. Ряд автономних відеореєстраторів, у тому числі автореєстратори, знаходять застосування і під час проведення активного відпочинку. У світі достатньо людей, які із задоволенням переглядають кадри проїзду історичними трасами та вуличками старовинних містечок Європи… Автореєстратор – один із ряду мобільних пристроїв відеозапису. Багато моделей обладнані невеликим екраном для відтворення відео в «польових» умовах.

Запити велосипедистів, любителів вивчати печери, фанів сноубордингу тощо. задовольнять екшн-камери. Ці пристрої об'єднують в одному мініатюрному корпусі відеореєстратор та спортивну відеокамеру. Можливість використання флеш-накопичувачів у них дозволяє зберегти величезну кількість цікавих відеокадрів з турпоходів, сплавів гірськими річками тощо.

Яскравий приклад застосування екшн-камери – опубліковані в Інтернеті відеозаписи того, що бачить велогонник чи гірськолижник. Приголомшлива краса змагання гоночного боліда Формули 1 з трасою очима його пілота доступна глядачам завдяки спеціальним спортивним відеокамерам.

Безліч моделей автономних відеореєстраторів призначено для допомоги рибалкам та мисливцям. За допомогою відеовудки, можна побачити, що відбувається під водою. Вона допоможе не прогавити момент атаки великої риби гачка з наживкою, відстежити кількість потенційних кандидатів у улов. Кадри підводних баталій, зняті за допомогою відеовудки, назавжди залишаться в пам'яті приємним спогадом та доказом майстерності рибалки.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram