Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження для банку, обмінного пункту, терміналу

Новини та статті 31/01/2016

Відеоконтроль за функціонуванням фінансових закладів та установ є найбільш дієвим способом забезпечення безпеки приміщень із підвищеним ризиком протиправних посягань. У цьому злочинні прояви може бути як із боку сторонніх, і із боку персоналу. Торгова мережа Фортер готова запропонувати своїм клієнтам обладнання відеоспостереження, що дозволяє забезпечити надійний відеоконтроль за об'єктами, пов'язаними з обігом готівки. Ми маємо новітні розробки провідних виробників відеоапаратури в цьому сегменті.


Охоронні відеосистеми для банку

Безпека функціонування банківських установ багато в чому залежить від організації чіткого виконання функціональних обов'язків персоналу та постійним контролем за обстановкою на об'єкті з боку адміністратора. Відеоспостереження для банку має поєднувати функції якісного візуального поточного контролю основних робочих зон закладу, можливістю ідентифікації особистості, якісної фіксації знятої відеоінформації на носіях.

Видеонаблюдение в банке

Наша компанія рекомендує користувачу повні комплекти відеосистем безпеки для банківських установ та пристрої для комплектації систем провідних виробників аналогової відеотехніки, таких як CoVi Security, Hikvision, HD-SDI Gazer та інших брендів. Встановивши придбану у нас апаратуру, ви зможете здійснювати якісний візуальний контроль за роботою персоналу, а також вчасно фіксувати можливість небезпеки.


Відеоконтроль малих фінансових об'єктів

Найбільш численними фінансовими об'єктами є обмінні пункти та банкомати. Їхнє функціонування на міських вулицях, усередині приміщень, які часто не мають систем телекомунікацій, висуває особливі вимоги до організації безпеки. Відеоспостереження для обмінного пункту може здійснюватися за двома схемами залежно від місця розташування. Відеоконтроль може бути комунікований із загальною системою безпеки, наприклад, торгового або бізнес-центру або автономно фіксувати відео та передавати його адміністратору з використанням радіо та Інтернету.

Видеонаблюдение через Интернет

Для обладнання систем охорони банкоматів в інтернет-магазині Фортер можна купити камери для терміналів, а також відеореєстратори.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram