Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження для фітнес-центру, салону краси

Новини та статті 27/03/2016

Будь-який бізнес, суть якого – прийом та обслуговування гостей, завжди цінує кожного клієнта. Відмінний інструмент як залучити нових відвідувачів, так і утримати старих – подбати про якість роботи власного персоналу та забезпечити їхню безпеку.

У цьому відношенні показовими є такі об'єкти як: готелі, кемпінги, спортивно-розважальні центри, об'єкти індустрії краси. Відеоспостереження для фітнес-центру – яскравий приклад цілого комплексу обладнання системи безпеки, який відрізняється використанням інноваційних технологій.

Для таких систем інтернет-магазин Фортер пропонує багатоканальні відеореєстратори та камери відеоспостереження. Це цифрові, аналогові, гібридні пристрої відеозапису, зберігання та відображення відео- та аудіоінформації. Відмінна риса обладнання для описаних вище об'єктів - висока роздільна здатність (в середньому до 1920х1080 пікселів і вище). Це означає, що оператор системи відеоспостереження (CCTV) спостерігатиме за картинкою – відео високої чіткості FullHD, на якій зможе розглянути навіть номінали купюр, які «миготять» на касі закладу.

Видеорегистратор Dahua

Онлайн-каталог Фортер пропонує Вам за гідною ціною відеокамери та реєстратори від таких виробників зі світовим ім'ям як: RCI, Hikvision, Gazer, Dahua, CoVi Security і т.д. Крім того, консультанти враховують специфіку об'єктів. Тому, наприклад, відеоспостереження в салоні краси можна налаштувати, придбавши в Forter готовий комплект з декількох камер і реєстратора. Окрім приємної ціни, бонусом послужить і якісний дизайн зібраних у постачанні пристроїв. Дані готові комплекти пропонуються найчастіше у версії «Збери сам».

Враховано також особливості об'єктів, на яких встановлюватиметься CCTV. Наприклад, камери для спортивного комплексу консультанти запропонують як у вуличному (зовнішньому) виконанні, так і для внутрішньої установки. Особливості монтажу та доступності місць для встановлення відеообладнання – іноді практично неможливо протягнути коаксіальний кабель або кручена пара так, щоб у будь-якому місці їх постійно не руйнували вандали. Тому в каталозі представлені бездротові камери (з WiFi-модулями).

Беспроводная видеокамера

Будь-яке Ваше завдання в галузі безпеки клієнтів і співробітників фітнес-центрів, салонів краси та інших об'єктів можливо вирішити. Головне – правильний підхід до постановки завдання та обґрунтований виділений бюджет на закупівлю обладнання відеоспостереження та послуги з його монтажу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram