Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження для ресторану, кафе

Новини та статті 31/03/2016

При наповненості сучасного ринку технічними засобами забезпечення безпеки перед проектувальниками та замовниками стають головними лише 2 завдання. По-перше, визначити бюджет на побудову системи безпеки. По-друге – здійснити вибір обладнання (що важливо – правильний вибір).

Відеоспостереження для ресторану – одне з найцікавіших завдань, яке можна навести як приклад для наведених вище тверджень. Чому? Тому що саме в цьому випадку ставиться паралельно кілька завдань, а не одне. Давайте наведемо кілька із них:

  • контроль за безпекою всередині закладу та навколо нього (гостова автостоянка, вхід/вихід, технологічний майданчик для розвантаження товарів тощо);
  • контроль за приготуванням страв, підготовкою посуду, збереженням кухонного обладнання;
  • розбір подій та пошук винних у випадках шахрайства та ін.

Видеонаблюдение в ресторане

Навантаження на систему охоронного телебачення також має бути враховано. Наприклад, відеонабюдіння в кафе має бути адаптоване до більшої кількості відвідувачів, ніж у ресторані, динамічніших подій в умовах гіршого освітлення. Це справедливо в більшості випадків для закладів одного класу, власники яких реально розуміють вигоди застосування систем охоронного телебачення.

Тепер кілька слів про технічний бік питання. Інтернет-магазин Фортер пропонує камери відеоспостереження, відеореєстратори, аксесуари, на базі яких будуються дротові та бездротові системи відеоспостереження, реєстрації та контролю (ССTV). У каталозі – перевірене відеообладнання від відомих виробників, яке відрізняється високою якістю.

Популярні багатоканальні (підключення від 4 до 128 відеокамер) IP, TurboHD, HD-SDI, AHD реєстратори від Hikvision, Gazer, Dahua, RCI, CoVi Security, LuxDVR. Не менше виробників представлених камер відеоспостереження – до вже вказаних марок можна додати Atis, SmartWave, LuxCam… У наведеному переліку Ви обов'язково знайдете за прийнятною ціною пристрою, які сформують те, що повністю відповідатиме Вашим запитам та вимогам – відеоспостереження в місцях громадського харчування.

Dahua NVR4104W-P

Консультанти онлайн-магазину Фортер, окрім гідної ціни на обладнання, запропонують Вам звернути увагу на ряд як окремих камер та відеореєстраторів, так і комплекти. Останні є готовими комплектами відеоспостереження, які зібрані з урахуванням специфіки Вашого об'єкта. Підібране обладнання відображає відео з роздільною здатністю 1, 1,3, 2 і більше Мп. У поставці містяться все обладнання та аксесуари, кріплення, щоб можна було встановити систему навіть самостійно.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram