Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження для шкіл та дитячих садків – встановлення відеоспостереження для підвищення безпеки дітей

Новини та статті 22/12/2015

Забезпечення безпеки дітей під час перебування у навчальних та дошкільних закладах є одним із пріоритетних завдань адміністрацій цих установ. Вирішення цього завдання, як правило, утруднене відсутністю передбачених штатним розкладом фахівців у сфері організації безпеки присутніх місць, а також обмеженою можливістю візуального контролю території закладу та поведінки вихованців. Вирішити цю проблему можна за допомогою організації системи відеоконтролю. Система відеоспостереження для шкіл та дошкільних закладів не потребує вкладення значних фінансових витрат. Території, які потребують підвищеного контролю у цих педагогічних закладах, нечисленні. Системи можуть керуватись одним оператором без спеціальної підготовки.

Особливості відеоконтролю в школах та садках

Відеоспостереження у школі дозволяє здійснювати контроль та своєчасне реагування на можливе проникнення на територію навчального закладу сторонніх осіб, запобігання розкраданням у вбиральнях, контролю поведінки вихованців у коридорах та спортивних залах, на пришкільній території, у їдальні.

Видеонаблюдение в школьных помещениях

Основною функцією відеоспостереження в дитячих садках є запобігання можливості контакту з малюками сторонніх осіб під час прогулянок на відкритій території, проникнення до закладу та на його територію небажаного контингенту, можливість надання батькам відеозвіту про перебування дитини у садочку.

Видеонаблюдение в детском саде

Компанія Фортер готова запропонувати адміністраціям навчальних закладів недорогі, але ефективні системи відеоконтролю найпопулярніших світових брендів, таких як Hikvision, Covi Security та інших виробників. У нас можна підібрати як цілісні комплекти обладнання відеоконтролю, так і окремі складові, такі як: відеореєструючі камери для шкіл та дитячих садків, монітори, комплектуючі вироби.

За бажанням споживача фахівці Фортер за помірну оплату розроблять оптимальну схему відеоконтролю об'єкта, здійснять монтаж обладнання та його налаштування, проконсультують користувача щодо правил експлуатації. У процесі експлуатації нашого товару ми здійснюємо технічну підтримку систем.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram