Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження для торгово-розважального центру (ТРЦ)

Новини та статті 04/01/2016

Системи безпеки торгово-розважальних центрів – це органічний комплекс сил, засобів та методів запобігання та фіксації можливих негативних проявів як з боку відвідувачів, так і обслуговуючого персоналу. Відеоспостереження для ТРЦ є найважливішим компонентом цього комплексу, що дозволяє забезпечити ефективну захищеність об'єкта.

Здійснення максимального відеоконтролю всієї території ТРЦ потребує застосування комплексу апаратури з різною функціональною разрешимостью.

Зовнішній периметр, що включає зону паркування, технічну зону і центральний вхід рекомендується обладнати камерами з підвищеним захистом від впливу механічних і кліматичних факторів.

Камеры с повышенной защитой

При цьому паркувальна зона може спостерігатися за допомогою ширококутних пристроїв. Прилади контролю центрального входу та технічної зони повинні бути з більш вузькою спрямованістю та розв'язністю, що дозволяє ідентифікувати особу, засоби забезпечення діяльності ТРЦ як вдень, так і вночі.

 

Особливості візуального контролю внутрішніх об'єктів ТРЦ

Відеоспостереження у торговому центрі є дієвим фактором запобігання розкраданням, які здійснюються відвідувачами, контролю належного виконання своїх обов'язків персоналом, документування (фіксації на носіях) інформації про нестандартні ситуації.

Видеонаблюдение в супермаркете

При цьому видиме обладнання, яке застосовується в залах, повинно мати естетичний вигляд. Відеокамери, що здійснюють приховану фіксацію, повинні бути компактними і не виділятися в загальному дизайні приміщень. Прилади відеоконтролю обстановки біля кас та відділів обслуговування персоналом повинні мати функцію аудіофіксації, що дозволить використовувати інформацію як доказ.

Торгова мережа Фортер рекомендує своїм клієнтам обладнання провідних світових виробників відеосистем безпеки таких як: GV, CoVi Security, SmartWave та ін. Наші фахівці допоможуть не тільки підібрати найбільш ефективне обладнання, індивідуальне для кожного об'єкта, але й нададуть рекомендації щодо схем розміщення пристроїв на об'єкті. За бажанням покупця ми зробимо монтаж та налаштування обладнання, забезпечимо технічне обслуговування у процесі експлуатації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram