Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження типу AHD, чи щось краще?

Новини та статті 19/03/2015

Використання відеокамер, як частина комплексної системи охорони будівель і територій, давно вже стало буденністю. Якщо на початку створення таких систем використовували аналогові камери, то пізніше їм на зміну прийшли цифрові. Проте немає межі досконалості. Чи можуть сьогодні спеціалізовані магазини запропонувати пристрої, які кардинально покращують якість трансляції та запису відеосигналу без значного збільшення витрат?

Як з'ясувалося, на зміну попереднім моделям прийшли аналогові камери формату AHD, які забезпечують досить високу роздільну здатність - 720х1080р.

 

Конкурентні переваги AHD

Чому аналогові пристрої зараз переживають своє повторне «народження»? Для цього є кілька пояснень:

  • Формат AHD дозволяє на порядок покращити роздільну здатність аналогових пристроїв;
  • Немає необхідності змінювати розведення кабелів та конектори, які були підключені раніше;
  • Значне зниження вартості монтажних робіт;
  • Можливість самостійного встановлення AHD-камер, не вдаючись до послуг фахівців;
  • Нижча ціна AHD-камер у порівнянні з IP-пристроями.

 

Чому потрібно звернути увагу на AHD пристрою?

AHD формат дає можливість передавати в обидва напрями звукові та візуальні потоки, а також службові команди, наприклад, на поворот камери, лише по одному коаксіальному кабелю. Тому витрата на прокладку кабелів зменшується в кілька разів, оскільки відпадає необхідність додаткової розводки або навіть повної її заміни.

AHD камери вигідно відрізняються від своїх IP-конкурентів не лише нижчою ціною, а й дальністю передачі сигналу. Якщо IP формат дає можливість трансляції від 300 до 500 метрів, пристрій AHD транслює сигнал від кілометра до півтора. Це дозволяє створити територію, яка буде під щільним контролем, без так званих «мертвих» зон.

Ще один раунд, в якому камери AHD впевнено випереджають IP - якість сигналу. В аналоговому форматі він чіткіший, а його передача здійснюється без проблем, тимчасових затримок і втрати окремих пакетів даних.

Укладені в герметичний корпус, AHD-пристрої працюватимуть у будь-яку погоду, а підсвічування інфрачервоним промінням дасть можливість організації цілодобового відеоспостереження, незалежно від наявності природних або штучних джерел освітлення.

Модернізація відеоспостереження за допомогою пристроїв AHD не потребує багато сил, часу або грошей. Завдяки своїй технологічній гнучкості, вони дають можливість і надалі проводити вдосконалення системи та підключати нові пристрої.

 

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram