Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження у Києві

Новини та статті 28/01/2015

Рис.1 Відеоспостереження

Тут ми стикаємося з камерами в громадських та багатолюдних місцях, наприклад, у супермаркетах та торгово-розважальних центрах, де їх встановлена просто неймовірна кількість. Вони працюють цілодобово, знімаючи і ведучи безперервний запис всього, що відбувається навколо. За допомогою камер відеоспостереження створюється можливість оперативного реагування на будь-яку ситуацію або в реальному часі, або постфактум для розбору події, що вже відбулася в записі.

Відеоспостереження не пройшло повз і наше приватне життя: камери зустрічають нас на порозі будинку у відеодомофоні, супроводжують по дворах з вікон багатоповерхівок, де їх встановлюю з метою моніторингу автомобільних паркувань біля будинків, допомагають у побуті, наглядаючи за нашими дітьми, літніми батьками та домашнім персоналом. .

title="Комплект відеоспостереження Covi Security FVK-3301 PRO KIT">Covi Security FVK-3301 PRO KIT комплект видеонаблюдения

Мал.2 Комплект відеоспостереження Covi Security FVK-3301 PRO KIT

Широке використання високошвидкісного інтернету та загальнодоступність таких технічних засобів як смартфони та комп'ютери призвели до поширення IP-відеоспостереження, побудованого на базі мережевих камер – абсолютно самостійних пристроїв, що вимагають для повноцінної роботи лише електроживлення та підключення до комп'ютерної мережі. При підключенні такої камери до роутера користувачі можуть спостерігати в онлайні за тим, що відбувається в будинку через комп'ютер або смартфон на будь-якій відстані від нього за умови лише наявності інтернету.

Кияни широко використовують подібні можливості відеоспостереження, впроваджуючи їх у різні галузі свого життя: у побуті, на роботі, на відпочинку або при занятті спортом. Тепер ми зустрічаємо камери у маленьких магазинах, кіосках, на автомобільних парковках та стоянках, у навчальних та дошкільних закладах тощо. Велику популярність системи відеоспостереження завоювали у приватному секторі для спостереження за заміськими будинками та дачами. Маркетологи можливості камер використовують у своїх професійних цілях: для аналізу поведінки клієнтури в торгових точках, визначення, в якому місці і який саме продукт користується найбільшим попитом та ін. визначаючи бажання покупців: вони проводять аналіз з урахуванням отриманих відеозаписів. Для промислових підприємств відеоспостереження стало інструментом для контролю технологічних процесів.

Covi Security FVK-3007 KIT комплект видеонаблюдения

Мал.3 Комплект відеоспостереження Covi Security FVK-3007 KIT

Завдяки попиту, що створився, ринок не сповільнив з пропозицією. Системи відеоспостереження широко представлені компанією Фортер, в її асортименті великий вибір різних видів камер відеоспостереження, реєстраторів, аксесуарів. Тут будь-який користувач може підібрати собі цілий комплекс необхідних для відеоспостереження пристроїв відповідно до особистих побажань та фінансових можливостей.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram