Відеоспостереження у темний час доби
Організація відеоспостереження у нічний час
Практично кожен власник нерухомості, будь то квартира, будинок, офіс або комплексне підприємство, думає про те, щоб об'єкт був у безпеці та під контролем. Встановлення відеоспостереження забезпечує власнику впевненість у безпеці своїх об'єктів цілодобово, але разом з цим виникає питання контролю за ними у темний відрізок часу. Для організації відеоспостереження вночі важливо правильно підібрати обладнання та зробити так, щоб його робота була коректною з іншими компонентами. У цій статті ми допоможемо Вам розібратися, на що варто звертати увагу при виборі обладнання для організації відеоспостереження в темний час доби.
Організація систем відеоспостереження
Система відеоспостереження – це програмно-апаратний комплекс, що складається з відеокамер, моніторів, об'єктивів, реєстраторів та іншого обладнання, призначений для відеоконтролю на об'єктах. Сьогодні камери відеоспостереження можна зустріти завжди і скрізь - на дорогах, в торгових центрах, магазинах, банках, на вулицях, в транспорті, вдома у друзів та сусідів.
При організації
- зовнішнього відеоспостереження - можна придбати вуличні камери, поміщені в міцний корпус, захищений від вандалів, вологи, пилу;
- відеоспостереження всередині приміщень - вимоги до конструктиву знижуються і на перший план виходить питання зовнішній вигляд камери, зручність монтажу та підключення.
Але в будь-якому випадку при організації відеоспостереження варто пам'ятати, що в першу чергу нам важливим є кінцевий результат – чітке та якісне зображення, отримане в результаті відеоспостереження.
Більш важливу роль відеоспостереження відіграє саме зйомка у темну пору доби. Сучасні камери здатні працювати при дуже низькому освітленні і здатні бачити в абсолютній темряві. При організації нічного вуличного відеоспостереження необхідно враховувати не лише освітлення контрольованої території, а й розуміти, що значне погіршення зображення, ймовірно, буде викликане дощовою погодою, підвищеною туманністю, комахами або надмірними опадами снігу. У разі недостатнього освітлення камера активує інфрачервоний підсвічування і переводить зйомку з кольорового в чорно-білий режим, а також для того, щоб вловити інфрачервоний випромінювання - дезактивується інфрачервоний фільтр.
ІЧ підсвічування
Камери нічного відеоспостереження за характеристиками часто схожі зі звичайними камерами, проте їхня чутливість набагато вища за рахунок інфрачервоного підсвічування. ІЧ підсвічування вважається найенергоємнішою частиною камери. Для організації відеоспостереження за великою площею просто камери з вбудованим підсвічуванням буде мало, тут треба задуматися про придбання додаткових зовнішніх ІЧ прожекторів, використання яких забезпечуватиме головну умову - рівномірне засвітлення території. Так само слід розуміти, що чим вище кут огляду камери, тим потужнішим має бути ІЧ підсвічування. Інакше не виключено, що буде спостерігатися нераціональна витрата потужності або яскраво виражені недоліки картинки. Також сучасні камери мають інфрачервоний фільтр – спеціальна лінза, яка нейтралізує хвилі невидимого спектру.
Процес організації системи відеоспостереження у темний час доби є досить трудомістким і складним. Підібравши та встановивши систему відеоспостереження Ви будете максимально впевнені у безпеці та захищеності своїх об'єктів. Однак кожен пристрій має свої особливості, які слід добре вивчити, щоб вибрати відповідні Вашим вимогам. Команда фахівців Фортер готова допомогти Вам у цій непростій задачі, проконсультувати та підібрати максимально відповідне Вашим потребам обладнання.