Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження за автомобілем на парковці

Новини та статті 23/06/2015

У наш час, коли автомобіль є невід'ємною частиною людини, питання вибору камери відеоспостереження є досить важливим, оскільки машина перетворюється на повноцінного члена сім'ї, якого також необхідно захищати та берегти. Саме з цієї причини, якщо у вас немає гаража, то залишаючи автомобіль на стоянці, необхідно мати в машині вбудований відеореєстратор для відеоспостереження, який дозволить забезпечити безпеку, а також під час події дізнатися, хто саме причетний до нього.


Навіщо камера відеоспостереження потрібна?

В першу чергу слід зазначити, що цей пристрій є відмінним способом для того, щоб відстежувати все, що відбувається навколо автомобіля. Крім того, використовуючи камери відеоспостереження, ви завжди зможете перевіряти, що зараз відбувається в тому місці, де був залишений автомобіль. Щонайменше з цієї причини необхідно купити камеру відеоспостереження, оскільки, навіть перебуваючи далеко від машини, ви завжди знатимете, що відбувається.

Іншим важливим фактором, який може змусити вас купити камеру відеоспостереження, є можливість потрапляння в аварію. Вся справа в тому, що відеореєстратор для відеоспостереження дозволять вам у разі чого довести свою невинність у ДТП. Це відмінний варіант для тих, хто досить часто використовує автомобіль для пересування, тому відеореєстратор для відеоспостереження стане для вас просто незамінною річчю.


Як вчинити під час вибору стоянки?

Звичайно ж, якщо і вибирати стоянку для свого автомобіля, то необхідно уточнити у орендаря, чи встановлені у нього камери відеоспостереження, тому що без них ваш автомобіль нічого не захищає від угону. В ідеалі щонайменше одна камера відеоспостереження повинна стежити за трьома-п'ятьма машинами, які розташовані на приватній стоянці. Стоянка, ясна річ, платна.

Таким чином, ви повинні в першу чергу, коли вибираєте місце для паркування, дізнатися, чи є там IP відеоспостереження, оскільки саме завдяки цьому способу передачі картинки і даних можна буде отримувати не тільки найточнішу картинку, але й забезпечувати відеоспостереження через інтернет.


Як убезпечити свій автомобіль самостійно?

Варто розглянути ще один із прикладів, який має на увазі самостійний монтаж відеоспостереження. Для цих цілей вам знадобиться гараж або місце для паркування, яке, наприклад, може бути розташоване у дворі. Таким чином, там необхідно провести монтаж відеоспостереження. Ця система буде підключена до компанії з охорони об'єктів, тому якщо ваш автомобіль хтось спробує вкрасти, то IP відеоспостереження відразу сповістить про це спецзагін, який вирушить на місце події. Як ви розумієте, відеоспостереження через інтернет є одним з найкращих способів забезпечення безпеки вашої машини.

Не варто забувати і про те, що відеоспостереження через інтернет здійснюється на швидкій швидкості, тому картинка буде відображатися на вашому мобільному девайсі в режимі реального часу. Досягти роботи цієї технології розробникам вдалося за допомогою нових програм, які надаються професійними програмістами. Таким чином, девайси функціонуватимуть без додаткових проблем.


Які бувають системи відеоспостереження?

Само собою, на ринку можна знайти кілька варіантів системи відеоспостереження, проте вибрати необхідний пристрій легко. Насамперед, необхідно визначитися з тим, навіщо саме ви хочете встановити IP-камери відеоспостереження. Від вашої відповіді, власне, і залежатимуть подальші кроки в цьому питанні.

Якщо стоїть питання спостереження за автомобілем на стоянці, то для цього необхідні IP-камери відеоспостереження. З іншого боку, якщо ви хочете, щоб записуючий пристрій знаходився завжди всередині вашого транспортного засобу, необхідно встановити відеореєстратор для відеоспостереження.

Таким чином, як ви розумієте, встановлення відеоспостереження є досить важливим процесом. Саме завдяки цьому пристрою можна буде взагалі не переживати, що ваш автомобіль буде зіпсований чи пошкоджений.

Ще одна особливість, на яку необхідно звернути увагу перед тим, як проходитиме встановлення відеоспостереження, так це питання якості системи та компанії виробника. Як показує практика, одними з найпопулярніших та бюджетних варіантів є пристрої від CoVi Security та Hikvision. Ще одним брендом, чию продукцію часто купують є RCI. Тому, якщо ви турбуєтеся за безпеку, варто звернути на них увагу, так як можна придбати непоганий пристрій за малу суму грошей.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram