Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження за малюком за допомогою бездротової WiFi камери та смартфона

Новини та статті 07/06/2016

Поява новонародженого у будинку – чудова подія для всієї родини. Складно описати радість батьків, дідусів-бабусь, друзів… Але проходить перший ажіотаж, дитина починає рости, і в побуті контролювати її поведінку стає дуже складно. Відеоспостереження за малюком, незалежно від його віку – дуже дієвий засіб тримати ситуацію під контролем.

WiFi відеоняня – сучасний недорогий спосіб знати, що робить спадкоємець чи спадкоємиця як у ясельному віці, так і у підлітковому. Застосування бездротового обладнання відеоспостереження дозволяє легко змінювати зони перегляду, бачити вдень та вночі, чути ситуацію у дитячій кімнаті. У деяких випадках можливо забезпечити двосторонній аудіозв'язок, наприклад, щоб віддалено заспівати дитині колискову або відповісти на запитання.

До найпростіших рішень можна віднести інсталяцію IP-відеокамери та інсталяцію на Вашому смартфоні спеціального програмного забезпечення для перегляду відео, що надається даною камерою. Камери для відеоняні широко представлені у відповідному каталозі інтернет-магазину Forter. Тут Ви знайдете модельний ряд від RCI, Hikvision, Dahua, CoVi Security.

Одна з найпопулярніших IP-відеокамер - Dahua DH-IPC-C10P.

Видеокамера DH-IPC-C10P

Потужний об'єктив, HD роздільна здатність (1280х720), частота запису в 25 кадр/сек, можливість керування через веб-браузер або ПЗ, велика кількість протоколів, що підтримуються, можливість встановлення карти пам'яті на 64 Гб - основні її переваги при виборі. Більше того, така WiFi-відеоняня обладнана світлодіодами ІЧ-підсвічування на 5 м. Цього цілком достатньо для габаритів дитячої кімнати, щоб вести відеоконтроль і вночі. У камері також є динамік і мікрофон.

Щоб переглядати відео на телефоні, потрібно спочатку настроїти камеру. Використовується або реальна IP-адреса, або адреса внутрішньої мережі (найчастіше). Тоді «спілкування» пристроїв, наприклад, відеоняні для iPhone відбувається в рамках домашньої мережі. Залишається ще завантажити з Інтернету (App Store, Play Market) або з інсталяційного диска (у комплекті поставки камери) мобільний додаток для перегляду відео з камери відеоспостереження.

Низка таких додатків має цікаві розширені опції. Наприклад, популярне ПЗ LiveWebCam має програмний детектор руху. Відеоняня для iPhone може також керувати віддалено поворотною мережевою камерою і т.д.

Ваш малюк під контролем - девіз безпеки, актуальний досить довгий час! Відеоняня – його ефективний інструмент.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram