Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відеоспостереження за нянькою дитини. Довіряйте виховання дітей перевіреним людям

Новини та статті 11/01/2016

Надати допомогу у забезпеченні належного догляду за дитиною найчастіше запрошують спеціаліста – няню. Особливо важливо це за високої завантаженості батьків поїздками, роботою, необхідністю навчання тощо. Але чужа людина є чужою і завжди є момент «неправильного» його спілкування з дитиною. Для запобігання таким прикрим помилкам в будинку встановлюють відеоспостереження за нянею.

Яка функціональність даного обладнання та яким чином воно може допомогти у справі правильного формування відносин няні та дітей? Можливо, найзрозумілішим буде відповідь, якщо визначити завдання спостереження за нянею. Їх кілька:

  • контроль за правильністю дій найнятого для догляду за дитиною персоналу;
  • контроль за присутністю сторонніх – знайомих та родичів тієї ж няні;
  • контроль за поведінкою дитини (часто діти провокують своїх вихователів поганою поведінкою, спонтанними вчинками);
  • здійснення повноцінного контролю над збереженням сімейного имущества.

Камери для няні можна купити, скориставшись їх широким вибором у каталозі онлайн-магазину Forter. Більше того, Ви можете розраховувати на грамотну консультацію перед покупкою. Фахівці магазину розкажуть про відеокамери все – розшифрують дані в їхньому техпаспорті, порекомендують моделі для Ваших кімнат, опишуть у деталях умови експлуатації та способи їх встановлення.

Обладнання для системи, що веде спостереження за нянею, складається з кількох камер та одного відеореєстратора. У Фортер Ви можете ознайомитися з пристроями, що відмінно зарекомендували себе на ринку, від SmartWave, CoVi, Hikvision, Wavetech, Gazer, ViDi Link і т.д. Фахівці магазину можуть запропонувати як готові комплекти відеоспостереження, і окремі елементи загальної системи відеоспостереження.

Комплект видеонаблюдения DVR

Установка, наприклад, бездротового набору пристроїв досить проста. Мініатюрну камеру можна вмонтувати в меблі, приховати за склом шафи, закамуфлювати під якусь пам'ятну річ і т.п. Щоб не порушувати законодавство у сфері персональних даних, персонал краще попередити про відеофіксацію. При цьому місце встановлення камер для няні можна не афішувати – це підніме ефективність роботи персоналу та створить умови для формування довірчих відносин не лише у догляді, а й вихованні малюка.

Перевірка няні відеоспостереженням – один із дієвих способів переконатися, що Ви довірили життя своєї дитини надійним рукам!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram