Відеовудка - Ваш 100%-ний улов!
Рибалка з давніх-давен вабила людину до водойм, але сучасний рибалка не покладається на удачу або власне чуття. У його арсеналі тепер є електронні пристрої XXI століття. Однією з найпопулярніших інновацій стала вудка з підводною відеокамерою.
Що являє собою відеовудочка?
Зручна рибальська снасть спостереження під водою як реального часу і гарантованого улову, тобто. спінінг із закріпленою на ньому камерою, що передає зображення на відеоблок з монітором. Такий гаджет зробить вашу рибалку не лише захоплюючою, а й результативною. Компактну систему можна використовувати і для зимової підлідної риболовлі, і при лові з причалу. Ви ніколи не повернетеся з порожніми руками на заздрість іншим рибалкам. Купити відеовудочку - значить придбати підводного екскурсовода, який допоможе виявити і вивудити хитру видобуток.
Залишимо досвідченому рибалці процес підбору спінінга та інших премудрих рибальських снастей та зупинимося докладніше на відеокамері.
Можливості відеовудки
- знаходити: цей розумний пристрій проникне у важкодоступні місця та покаже наявність риби навіть у каламутній воді та в очеретах.
- приманювати: окуляр камери, що світиться, приверне рибу.
- записувати та зберігати відеоматеріал: своїми спостереженнями за підводними мешканцями можна ділитися з колегами, набуваючи корисних навичок.
Як це працює?
Електричний проводок камери намотується на котушку, закріплену на вудлищі, як волосінь. Довжина дроту коливається від 15 до 25 метрів. На ньому за допомогою карабіна можна закріпити вантаж для утримання камери на певній глибині, якщо ви працюєте на великих глибинах або в місцях з сильною течією.
Перед камерою на волосіні закріплюється гачок з наживкою, щоб залишатися видимим для камери. Вона володіє високою чутливістю і широким кутом огляду, а також забезпечена зумом та інфрачервоним підсвічуванням для нічної риболовлі. Хоча якість картинки не дуже висока, пристрій чудово справляється з головним завданням – виявлення об'єкта під водою. Корпус антикорозійний камери.
Живлення здійснюється від вбудованого акумулятора. Заряду зазвичай вистачає на 7 годин. Заряджання можна виконувати від будь-якого зовнішнього портативного акумулятора. При покупці зверніть особливу увагу, чи має відеовудочка відеоблок з енергозберігаючим режимом.
Довжина вудок з камерою коливається від 1 м до 2,7 м. Невелика довжина зручна для риболовлі з човна або ополонки, а велика - для риболовлі з берега або причалу.
Дорожчі моделі непринципово відрізняються від дешевших, проте дають додаткові можливості. Наприклад, дорога модель може мати більш надійний кабель, щоб камера, зачепившись за корч, не залишилася на дні. Деякі моделі записують зображення в режимі 720 HD і варто доплатити, якщо є бажання поділитися записом. Також дорога модель має ширший робочий температурний діапазон та датчик руху. Відеовудка з датчиком руху - ще один параметр, важливість якого не варто применшувати, адже ця опція заощаджує місце при записі відеофайлу, оскільки активація запису відбувається тільки при русі, без роботи вхолосту.
Використовуючи підводну відеокамеру, можна не тільки отримати достовірну інформацію про наявність риби на точці, але й зацікавити рибалкою дітей, адже це стане для них захоплюючим заняттям.